HALK OYUNU GÖSTERİLERİ ORGANİZASYONU
Halk oyunu sanatçılarının sahne aldığı ahenkli ve uyumlu bir şekilde oynadığı bir faaliyettir.
Hasbora organizasyon olarak bizi arayabilirsiniz. 0532 543 88 63


www.hasbora.net/halk-oyunlari.html

 

 
 
 

 

 

Güzel gösteriler herkesin hoşuna gider. Çünkü içinde heyecan eğlence vardır.
Örneğin sünnet düğünlerinde doğum günlerinde ömür boyu unutamayacağınız, çocuklarınıza hatta torunlarınıza bile benim doğum günlerim güzel geçti veya sünnet düğünüm efsane oldu diye anlatırsınız.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

BAŞARILI BİR DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU DÜZÜNLEMEK İÇİN PÜF NOKTALAR

 

KINA ORGANİZASYON
Kına Organizasyonları mekânları nasıl seçilmelidir.
Hasbora  Organizasyon iletişim 0532 543 88 63
Doğum Günü Organizasyonlarında hangi sahne sanatçılarını seçmelisiniz.
Açılış Organizasyonlarında hangi aktiviteler dikkat çeker.
Piknik Organizasyonunda en çok dikkat edilmesi gereken ayrıntı Ket ring organizasyonudur.

 

 

 
 
 


NASIL BİR DOĞUM GÜNÜ ETKİNLİĞİ ORGANİZASYONU DÜZENLEYECEĞİNİZE KARAR VERİN


Doğum günü etkinliği organizasyonu çok önemlidir. Bir doğum günü etkinliği kurumsal bir organizasyon kadar önemlidir. Ve çok dikkat edilmelidir. Doğum günü bir festival etkinliği havasında olmalıdır. İllüzyon sihirbazlık jonglör ateşbaz kukla karagöz bilim show survivor yarışmaları bubble show gösterilerinden hangisi veya hangilerinin seçileceği davetlilerin ve doğum günü sahibinin yaşına ve isteklerine göre seçilmelidir.
doğum günü etkinliği geleceğe unutulmaz bir anı bırakmalıdır.
Biraz önce söylediğimiz gibi en çok bilinen organizasyon türlerinin başlıca şunlardır.
İllüzyon sihirbazlık jonglör ateşbaz kukla karagöz bilim show survivor yarışmaları bubble show gösterileri doğum günleri için idealdir.
DOĞUM GÜNLERİ ORGANİZASYONLARINDA PLANLAMAYA YETERİNCE ÖZEN GÖSTERİN

Başarılı bir doğum günü etkinliği organizasyonu gerçekleştirmek için doğru planlama ana kuraldır.
 Bunun için ilk hamle güçlü bir ekip çalışması ve iyi bir araştırma yapmakla olur.
Hedef kitlemizi belirledikten sonra onların nasıl bir ortamda coşup eğleneceğini analiz ederek işe başlamak gerekir.
Doğum günü etkinliği organizasyonları daha iyi geçmesi için sanatçı seçimi önemlidir.

 
 

 

 

 

HASBORA

SAHNE GOSTERLERI EGLENCE SANATLARI

ORGANIZASYONU

0 532 543 88 63

EĞLENCE VE HEYECEN DOLU SAHNE GÖSTERİLERİ
8 resimli album
 

TÜM ORGANİZASYONLARINIZDA ÇALIŞTIRDIĞIMIZ BÜTÜN ÇALIŞANLARIN PARASINI PEŞİN ÖDÜYORUZ


BU YÜZDEN ÇALIŞANLARIMIZ BÜYÜK BİR HEVES YÜKSEK BİR HEYECANLA HİZMET VERİYORLAR

SAYGILAR SEVGİLER

HASBORA ORGANİZASYON HAKKINDA FİRMAMIZ 20 YILI AŞKIN ORGANİZASYON TECRÜBESİNE SAHİP YÖNETİCİ KADROSU, YENİLİK VE GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEN TEKNİK PERSONELİ İLE MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞINI YAPTIĞI HER İŞTE PRENSİP EDİNMİŞ, BU DOĞRULTUDA BİRÇOK BAŞARILI ORGANİZASYONA İMZASINI ATMIŞTIR. “SİZİN ORGANİZASYONUNUZ, BİZİM UZMANLIĞIMIZ“ SLOGANI İLE TÜM MÜŞTERİLERİNİ ARZU ETTİKLERİ ORGANİZASYONLAR İLE BULUŞTURAN HASBORA ORGANİZASYON, BİR ORGANİZASYON İÇİN GEREKLİ OLAN ÖN HAZIRLIK, KONSEPT BELİRLEME, UYGULAMA, PROGRAM AKIŞI, KOORDİNASYON VE ORGANİZASYON YÖNETİMLERİNİ TİTİZLİKLE GERÇEKLEŞTİRİR.

 

ORGANİZASYONLAR İÇİN SÜSLEME ÇALIŞMALARI, MALZEME KİRALAMA, PERSONEL TEMİNİ, CATERİNG HİZMETİ, GÖSTERİ VE EĞLENCE HİZMETLERİ, LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİ VEREN ORGANİZASYON FİRMASIDIR. HASBORA ORGANİZASYON, TÜM DAVET VE ORGANİZASYONLAR İÇİN TECRÜBELİ KADROSU VE GENİŞ EKİPMAN YELPAZESİ İLE; SÜSLEME ÇALIŞMALARI, ORGANİZASYON MALZEMELERİ KİRALAMA, CATERİNG HİZMETİ, PERSONEL TEMİNİ, GÖSTERİ & EĞLENCE ORGANİZASYONLARI VE ORGANİZASYONLAR İÇİN LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİ VERMEKTEDİR.

 

CATERİNG, ÇİÇEK, DEKOR, DJ, FOTOĞRAF VE VİDEO, HAVAİ FİŞEK, IŞIK VE SES EKİPMANLARI, KINA GECESİ, LCV HİZMETİ, MASA / SANDALYE TEMİNİ, MEKAN GİYDİRME, PASTA, SANATÇI, SERVİS VE HİZMET ELEMANI, SÜSLEME HİZMET VERDİĞİNİZ DİĞER ORGANİZASYON TÜRLERİ? AÇILIŞLAR, BAYİ TOPLANTISI, DAVET VE RESEPSİYON, DOĞUM GÜNÜ, KURUMSAL ETKİNLİKLER, MEZUNİYET TÖRENLERİ, NİŞAN, PARTİ, PİKNİK, SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYON STİLİNİZİ NASIL TANIMLARSINIZ? MODERN, KLASİK VE NOSTALJİK DAVET ÜRÜNLERİ HAKKINDA
HASBORA ORGANİZASYON, BAŞTA DÜĞÜN OLMAK ÜZERE TÜM DAVET ORGANİZASYONLARI İÇİN SÜSLEME ÇALIŞMALARI, ORGANİZASYON EKİP VE EKİPMANLARI TEMİNİ, GÖRSEL SHOWLAR, CATERİNG HİZMETİ İLE BİRLİKTE İHTİYAÇ DUYABİLECEĞİNİZ HER KONUDA DENEYİMLİ EKİBİ İLE ORGANİZASYON HİZMETLERİ VERMEKTEDİR. VİZYONUMUZ GEÇMİŞTEN GELEN TECRÜBEMİZİ YENİLİKLERLE BİRLEŞTİRİP, HİZMET VE ÜRÜN KALİTEMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEK ORGANİZASYON SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR VE TERCİH EDİLEN FİRMA OLMA ÖZELLİĞİMİZİ BAŞARIYLA SÜRDÜRMEK. MİSYONUMUZ TÜM ORGANİZASYONLARI, SİZLERİN VE DAVETLİLERİNİZİN MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK İSTEKLERİNİZ VE ÖNERİLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA DÜZENLEYİP; DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE BÜTÇELERİ DAHİLİNDE EN KALİTELİ HİZMETİ ULAŞTIRMAK…
HİZMETLERİMİZ - DÜĞÜN ORGANİZASYONU - NİŞAN ORGANİZASYONU - KINA GECESİ ORGANİZASYONLARI - DÜĞÜN SÜSLEMELERİ - MASA SANDALYE SÜSLEMELERİ - GELİN YOLU SÜSLEMESİ - NİKAH MASASI TAKIMI KİRALAMA - DÜĞÜN ÇİÇEKLERİ - DÜĞÜN EKİPMANLARI KİRALAMA - VOLKAN VE IŞIK SELİ - HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ - KONFETİ SHOW - KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI - HAVUZ BAŞI DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI - TEKNE DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU - ORGANİZASYON EKİPMANLARI KİRALAMA - KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI - CATERİNG HİZMETLERİ - DÜĞÜN SALONU SÜSLEMELERİ - İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI - MASA VE SANDALYE KİRALAMA - DÜĞÜN YERİ TEMİNİ VE ANLAŞMALI DÜĞÜN MEKANLARI - SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI - SÜNNET DÜĞÜNÜ SÜSLEMELERİ - SÜNNET DÜĞÜNÜ EĞLENCELERİ - KOKTEYL ORGANİZASYONLARI - FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ - DAVET ORGANİZASYONLARI
HASBORA ORGANİZASYON 6 YORUM İSİM  SÜNNETİ DÜĞÜN TARİHİ: 12.09.2015 12 EYLÜL 2015 TARİHİNDE HALKALI BÖLGESİNDE KAPALI MEKAN OĞLUMUN SÜNNET YEMEĞİNİN ORGANİZASYONUNU YAPTIK, GEREK PLANLANAN FAALİYETLER GEREKSE ZAMANLAMA KUSURSUZ GEREKLEŞTİ, UZUN ARAŞTIRMA İLE TERCİH ETMİŞTİM PİŞMAN OLMADIM, TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM
TAVSİYE EDERİM İSİM DÜĞÜN TARİHİ: 12.08.2017 12 AGUSTOS 2017 TARİHİNDE NİSAN ORGANİZASYONUM İCİN CATERİNG HİZMETİ ALDİM VE BU SURECTE HER ARADİGİMDA VE HİZLİCA BANA COZUMLER URETEN BUTUN EKİBE COK TESEKKUR EDERİM, DEDİKLERİ SAATTE URUNLERİ TESLİM ETTİLER VE BUTUN HERSEY KUSURSUZDU COK AMA COK TESEKKUR EDERİM
SEVGİLER, İSİM ÖZEL KALDI DÜĞÜN TARİHİ: 29.09.2015 DÜĞÜNÜMÜZÜ ORGANİZE EDEN HASBORA ORGANİZASYONA SONSUZ TEŞEKKÜRLER ,DÜĞÜN SONUNA KADAR HİÇBİR AKSAKLIK OLMADAN MÜKEMMEL BİR BİÇİMDE YÜRÜDÜ HERŞEY. SAYELERİNDE TELAŞSIZ KARGAŞASIZ DÜĞÜNÜMÜZÜN TADINI ÇIKARDIK.
İSİM ÖZEL KALDI DÜĞÜN TARİHİ: 29.08.2015 BİRCOK FİRMA İLE GORUSUP SONUNDA HASBORA'DA KARAR KİLDİK. DUGUN GUNUMUZUN BASİNDAN SONUNA KADAR TEK KELİME İLE KUSURSUZ BİR ORGANİZASYON GERCEKLESTİRİLDİ. HASBORA BEY VE EKİBİ KENDİ DUGUNLERİYMİSCESİNE İLGİLENDİLER. YENİ EVLENECEK CİFTLERE GONUL RAHATLİGİ İLE TAVSİYE EDERİZ. FİYATLARİ DA İYİYDİ
İSİM ÖZEL KALDI DÜĞÜN & YALÇIN DÜĞÜN TARİHİ: 15.08.2015 FLORYA İ.B.B. TESİSLERİNDEKİ DÜĞÜNÜMÜZ İÇİN HASBORA ORGANİZASYON'DAN KİRALADIĞIMIZ EKİPMANLAR ZAMANINDA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE KURULDU. ÖZELLİKLE KİRALADIĞIMIZ 1.000 ADET TİFFANY MODEL SANDALYELERİMİZİN YENİ VE TEMİZ DURUMDA OLMASI BİZİ ÇOK MEMNUN ETTİ. KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINDA...

İSİM ÖZEL KALDI DÜĞÜN TARİHİ: 18.07.2015 ÇATALCADA'Kİ KENDİMİZE AİT BUTİK OTELİMİZİN HAVUZ BAŞINDA VE BAHÇEMİZDEKİ KIR ALANINDA DÜZENLEDİĞİMİZ KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONUMUZ İÇİN YOĞUN ARAŞTIRMA VE GÖRÜŞMELERİMİZDEN SONRA HASBORA ORGANİZASYON'U TERCİH ETTİK. HAVUZ BAŞI ALANIMIZ VE YEŞİL ALANIMIZ TAMAMEN BOŞ BİR ALAN OLDUĞU İÇİN... DEVAMI YORUMUNU ÇOK MERAK EDİYORUZ 😍 BU FİRMA İLE İLGİLİ TECRÜBELERİNİ YAZARAK EVLENECEK ÇİFTLERİN KARAR SÜRECİNE YARDIMCI OLABİLİRSİN.

 

 

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

whatshap 0532 543 88 63

0 532 543 88 63

 

iletisim anasayfa resimler showlarimiz kitaplarimiz oduller s.s.s hakkimizda  
 

 

TÜM ORGANİZASYONLARINIZDA ÇALIŞTIRDIĞIMIZ BÜTÜN ÇALIŞANLARIN PARASINI PEŞİN ÖDÜYORUZ

 

BU YÜZDEN ÇALIŞANLARIMIZ BÜYÜK BİR HEVES YÜKSEK BİR HEYECANLA HİZMET VERİYORLAR

SAYGILAR SEVGİLER


EN GÜZEL MUTLULUKLAR HER DAİM SİZİNLE OLSUN. HASBORA ORGANİZASYON EKİBİ OLARAK BAŞARI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN MADDİ GETİRİNİN İLK ADIMI OLDUĞU DÜŞÜNCESİNDEYİZ. BU NEDENLE; BAŞARININ PLANLI VE PRENSİPLİ BİR ÇALIŞMA SÜRECİNDEN GEÇTİĞİNE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN İSE “İŞİNİZİ İŞİMİZ” OLARAK GÖRMEKTEN GEÇTİĞİNE İNANIYORUZ.
ETKİLİ ETKİNLİKLERİN ÖNCÜSÜ . “SİZİN ORGANİZASYONUNUZ, BİZİM UZMANLIĞIMIZ“ 20 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİ İLE YARATICI BAKIŞI BİR ARAYA GETİREREK MÜŞTERİLERİMİZİN ETKİNLİK İHTİYAÇLARINI ÇÖZÜM ORTAKLIĞINA DÖNÜŞTÜRMEYİ HEDEFLEYEN BİZLER, PROFESYONEL EKİBİMİZ VE EKİPMANLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ.

HASBORA ORGANİZASYON HAKKIMIZDA. EN GÜZEL MUTLULUKLAR DAİMA SİZİNLE OLSUN. HASBORA ORGANİZASYON TÜM DAVET ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN SÜSLEME, ORGANİZASYON, MALZEME & EKİP & EKİPMAN KİRALAMA, GÖSTERİ & EĞLENCE, MASA & SANDALYE KİRALAMA VE CATERİNG HİZMETLERİ VEREN ORGANİZASYON SEKTÖRÜNDE GÜVEN DUYULARAK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE 2004 YILINDAN BERİ FAALİYET GÖSTEREN BİR ORGANİZASYON FİRMASIDIR. VİZYONUMUZ GEÇMİŞTEN GELEN TECRÜBEMİZİ YENİLİKLERLE BİRLEŞTİRİP, HİZMET VE ÜRÜN KALİTEMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEK ORGANİZASYON SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR VE TERCİH EDİLEN FİRMA OLMA ÖZELLİĞİMİZİ BAŞARIYLA SÜRDÜRMEK. MİSYONUMUZ TÜM ORGANİZASYONLARI, SİZLERİN VE DAVETLİLERİNİZİN MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK İSTEKLERİNİZ VE ÖNERİLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA DÜZENLEYİP; DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE BÜTÇELERİ DAHİLİNDE EN KALİTELİ HİZMETİ ULAŞTIRMAK. HASBORA ORGANİZASYON EKİBİ OLARAK BAŞARI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN MADDİ GETİRİNİN İLK ADIMI OLDUĞU DÜŞÜNCESİNDEYİZ. BU NEDENLE; BAŞARININ PLANLI VE PRENSİPLİ BİR ÇALIŞMA SÜRECİNDEN GEÇTİĞİNE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN İSE İŞİNİZİ İŞİMİZ OLARAK GÖRMEKTEN GEÇTİĞİNE İNANIYORUZ.
ETKİLİ ETKİNLİKLERİN ÖNCÜSÜ

NİŞAN ORGANİZASYONU NİŞAN ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN SÜSLEME, CATERİNG, EKİP VE MALZEME TEMİNİ. NİŞAN ORGANİZASYONU İÇİN BİZE ULAŞTIĞINIZDA SİZE SORACAĞIMIZ İLK SORU “NİŞAN DAVETİNİZİ NEREDE OLACAK?” SORUSUDUR.
EVİNİZDE, BAHÇENİZDE, KENDİNİZE AİT BİR ALANDA VEYA BİR DAVET ALANINDA DÜZENLEYECEĞİNİZ NİŞANLAR İÇİN FARKLI MALZEME VE SÜSLEMELERE İHTİYAÇ DUYABİLİRSİNİZ. EVLİLİĞE GİDEN İLK ADIMLARDAN BİRİ OLAN NİŞAN DAVETLERİNİZİN DAHA ÖZEL OLMASI VE GÜZEL GEÇMESİ İÇİN SEÇTİĞİNİZ HİZMETLERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ. NİŞAN SÜSLEME PAKETİ FİYATI: MASA SANDALYE GİYDİRME, SANDALYELER İÇİN TÜL BAĞLAMA, MASA ÜSTÜ DANTEL KAPAK, MASA ÜSTÜ AYNA VE TEK KOLLU ÇİÇEKLİ ŞAMDAN, GELİN YOLU, VOLKAN VE KONFETİLER, GELİN DAMAT MASASI SÜSLEMESİ VE ÇEVRE SÜSLEMESİ. NİŞAN ORGANİZASYONU FİYATLARI: 150 KİŞİ İÇİN 2.000 TL 200 KİŞİ İÇİN 2.400 TL 250 KİŞİ İÇİN 2.800 TL 300 KİŞİ İÇİN 3.200 TL 350 KİŞİ İÇİN 3.600 TL 400 KİŞİ İÇİN 4.000 TL 450 KİŞİ İÇİN 4.400 TL 500 KİŞİ İÇİN 4.800 TL NİŞAN ORGANİZASYONLARI MALZEME TEMİNİ VE SÜSLEMELERİ PAKETİ TİFFANY SANDALYELER VE SANDALYE TÜL SÜSLEMESİ MASALAR, MASA ÖRTÜSÜ, DANTEL KAPAK, MASA ÜSTÜ AYNA VE ÇİÇEKLİ ŞAMDAN GELİN YOLU SÜSLEME, HALI, VOLKAN VE KONFETİLER GELİN VE DAMAT MASASI HAZIRLANMASI, SÜSLENMESİ 150 KİŞİ İÇİN 3,000 TL 200 KİŞİ İÇİN 3,750 TL 250 KİŞİ İÇİN 4,5000 TL 300 KİŞİ İÇİN 5,250 TL 350 KİŞİ İÇİN 6,000 TL 400 KİŞİ İÇİN 6,750 TL 450 KİŞİ İÇİN 7,500 TL 500 KİŞİ İÇİN 8,000 TL NİŞAN ORGANİZASYONU EKİPMANLARI FOTOĞRAF VİDEO ÇEKİMİ 800 TL SES SİSTEMİ KURULUMU VE DJ 1.200 TL MASA ÜSTÜ TABAK SUPLA 3 TL AYNA SUPLA TL SARAY SUPLA 5 TL DİLİM PASTA 5 TL HAYALLERİNİZİ SÜSLEYEN MUTLU BİR EVLİLİĞE, ATILAN İLK ADIMLARDAN BİRİ OLAN, NİŞAN ORGANİZASYONUNUZU PLANLAMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ. HALİYLE BİR TELAŞ İÇİNDESİNİZ, ÜSTELİK NİŞANINIZ İÇİN YAPTIRMAK İSTEDİĞİNİZ SÜSLEME, ORGANİZASYONLAR VE KİRALAMAK İSTEDİĞİNİZ BAZI MALZEMELER VAR; VE NİŞAN ORGANİZASYONU YAPAN DOĞRU DÜRÜST BİR NİŞAN ORGANİZASYONU ŞİRKETİ BULMANIN PEKTE KOLAY OLMADIĞI BİLİNCİNDESİNİZ. BÖYLE BİR ARAYIŞ İÇERİSİNDEYKEN BİZE ULAŞABİLDİYSENİZ, DOĞRU ADRESTE OLDUĞUNUZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ. NİŞAN DAVETLERİNİZ İÇİN YAPTIRMAK İSTEYECEĞİNİZ NİŞAN SÜSLEMELERİ, MALZEME KİRALAMA VE YEMEK İKRAMI HİZMETLERİ İÇİN BİZDEN TEKLİF ALMADAN GEÇMEYİN. NİŞAN ORGANİZASYONLARI KAPSAMINDA VERDİĞİMİZ HİZMET BAŞLIKLARINI ŞU ŞEKİLDE ÖZETLEYEBİLİRİZ. NİŞAN SÜSLEMELERİ: MASA VE SANDALYE SÜSLEMELERİ, NİŞAN DAVETİ ALANI İÇİN GİRİŞ SÜSLEMELERİ, GELİN DAMAT İÇİN GİRİŞ SÜSLEMESİ, VOLKAN VE KONFETİ ATIMI, GELİN VE DAMAT İÇİN MASA HAZIRLANARAK SÜSLENMESİ, ÇEVRE VE ALAN SÜSLEMESİ. NİŞAN MALZEMELERİ KİRALAMA: SANDALYE VE MASA KİRALAMASI, NİŞAN MASASI KİRALAMA, NİŞAN SÜSLEME MALZEMELERİ KİRALAMA. NİŞAN DAVETİ İKRAM HİZMETLERİ: MİSAFİRLERİNİZE İKRAM EDİLECEK YİYECEK VE İÇECEKLERİN HAZIRLANMASI, SERVİS İÇİN GEREKLİ PERSONELLERİN VE MALZEMELERİN SAĞLANMASI. MENÜLER VE FİYAT BİLGİLERİ İÇİN SAYFAMIZDAKİ CATERİNG HİZMETLERİ VE KOKTEYL ORGANİZASYONU SAYFASINI ZİYARET EDEBİLİR VEYA TELEFON VE E-POSTA YOLUYLA BİZE ULAŞARAK TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ.

SÜSLEME HİZMETLERİ SÜSLEME SEKTÖRLERİNDE ÖNDE GELEN FİRMALARDAN BİRİ OLARAK KONSEPT SÜSLEMELER VE ŞIK TASARIMLARI İLE TÜM ETKİNLİKLERDE SİZLERE KALİTELİ VE EKONOMİK HİZMETLER SUNUYORUZ. SÜSLENMESİ İSTENİLEN, DÜŞÜNÜLEN ALANLAR ÇOK ÇEŞİTLİDİR. BAZEN BİR DAVET VEYA DÜĞÜN ALANINI, BAZEN BİR ETKİNLİK VEYA KUTLAMANIN YAPILACAĞI ALANI, BAZENDE AVM VEYA MAĞAZALARI BELİRLİ BİR KONSEPTE GÖRE ÇEŞİTLİ MATERYALLERLE SÜSLETMEK GEREKECEKTİR. SSINIRLARINI HAYALLERİNİZİN BELİRLEDİĞİ TASARIMLAR İLE ORGANİZASYON VE ALANLARINIZ BİR RÜYAYA DÖNÜŞSÜN. GENİŞ SÜSLEME HİZMETİ YELPAZEMİZDEN BAZILARINI ŞÖYLE SIRALAYABİLİRİZ; DÜĞÜN SÜSLEMELERİ: DÜĞÜN DAVETLERİ İÇİN MASA VE SANDALYE SÜSLEMELERİ, NİKAH MASASI SÜSLEME, GELİN YOLU SÜSLEME, GELİN MASASI SÜSLEME… DÜĞÜN ALANI SÜSLEMELERİ: MASA ÜSTÜ CANLI VE YAPAY ÇİÇEK SÜSLEMELERİ. ŞAMDAN, SUPLA, PEÇETELİK, BONCUK-PUL-PAYET GİBİ MATERYALLERLE MASA SÜSLEMELERİ. SANDALYE SÜSLEMELERİ: SANDALYE GİYDİRMESİ, SANDALYENİN SATEN ÖTRÜ İLE GİYDİRİLİP RENKLİ KUŞAKLA BAĞLANMASI. AÇILIŞ SÜSLEMELELERİ: AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI İÇİN SÜSLEME HİZMETLERİ. MAĞAZA, İŞYERİ, MARKET, DÜKKAN, SERGİ, GALA, ALIŞVERİŞ MERKEZİ VB. MEKAN VE ETKİNLİKLER İÇİN AÇILIŞ SÜSLEMELERİ. BALON SÜSLEME, BALONDAN ZİNCİR VE KAPI KEMERİ. BALONDAN ÇEŞİTLİ FİGÜRLER, İSİM YAZMA, BALONDAN NAZAR BONCUĞU, PAPATYA BALONLAR, KALP BALONLAR, FİYONK VE ÇEŞİTLİ BALON SÜSLEMELERİ. AÇILIŞLAR İÇİN BALON, BAYRAK, FLAMA, TÜL VE KUMAŞ SÜSLEMELERİ. KOKTEYL MASASI VE KOKTEYL ALANI SÜSLEME. SÜNNET DÜĞÜNÜ SÜSLEMELERİ: SÜNNET DÜĞÜNÜ İÇİN SÜNNET SÜSLEMELERİ VE ALAN SÜSLEME. SÜNNET DÜĞÜNÜ MEKANI, SÜNNET KONSEPTİNE VE RENKLERİNE UYGUN BİR ŞEKİLDE TALEPLERİNİZ VE ÖNERİLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA GÜZELCE SÜSLENİR. MASA VE SANDALYE SÜSLEME, SÜNNET TAHTI VE SÜNNET YATAĞI SÜSLEME, ALANIN BALONLARLA SÜSLENMESİ. BALONDAN NAZAR BONCUĞU, SÜNNET ÇOCUĞUNUN İSMİNİN BALONLARLA YAZILMASI, UÇAN BALONLAR VE BALON AĞACI. BALON SÜSLEME: ETKİNLİKLER İÇİN İSTENİLEN RENKLERDE ZİNCİR BALON SÜSLEMELERİ. BALONDAN KAPI KEMERİ. UÇAN BALON SÜSLEMESİ. ZEPLİN BALON VE BASKILI REKLAM BALONLARI. BALONDAN ÇEŞİTLİ ŞEKİLLERİN YAPILARAK KONSEPT SÜSLEMELERİN YAPILMASI. BALONDAN İSİM YAZMA, FİYONK BALON, BALON NAZAR BONCUĞU, KALP BALONLAR. BALON SÜSLEMESİ NASIL YAPILISR? İDEAL ÖLÇÜLERDE ŞİŞİRİLMİŞ SÜSLEME BALONLARI İKİLİ OLARAK BİRBİRİNE BAĞLANIP DÖRTLENİR. BU DÖRTLÜ BALON TOPLARI ÖRGÜ ŞEKLİNDE İPE DİZİLEREK ÖRGÜ BALON YAPILIR. ÖRGÜ UZUNLUĞU BAĞLANACAĞI MESAFEYE KADAR ÖRÜLÜR VE UYGULANACAK YERE BAĞLANIR. DOĞUM GÜNÜ SÜSLEMELERİ: PARTİ VE ALAN SÜSLEMELERİ, DOĞUM GÜNÜ SÜSLELERİ, DOĞUM GÜNÜ BALON SÜSLEMELERİ. DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONUNUN YAPILACAĞI MEKANIN DOĞUM GÜNÜ KONSEPTİNE UYGUN BİR ŞEKİLDE ÇEŞİTLİ DOĞUM GÜNÜ SÜSLERİ İLE SÜSLENMESİ. (HAPPY BİRTHDAY, İYİ Kİ DOĞDUN YAZILARI, FOLYO VE UÇAN BALONLAR, RENKLİ SÜSLER VB.) KIZ ÇOĞUĞU VEYA BAYAN DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ İÇİN MİNİK VE YETİŞKİN HANIMEFENDİLERİN HOŞUNA GİDECEK RENKLERDE VE ÇEŞİTLİLİKTE SÜSLEMELER YAPILIR. ERKEK ÇOCUĞU VEYA YETİŞKİN BEYLER İÇİN ERKEKLERE YÖNELİK SÜSLEME ÇALIŞMASI YAPILIR. YILBAŞI SÜSLEMELERİ: YILBAŞI SÜSLEMELERİ NASIL YAPILIR? YILBAŞI SÜSLEMELERİ LED IŞIKLAR, ÇAM AĞACI, KAR TANELERİ, IŞIKLI YILBAŞI SÜSLERİ VB. MATERYALLERLE İÇ VE DIŞ MEKANLARDA YAPILAN YENİYIL SÜSLEMESİ ÇALIŞMALARIDIR. BU SÜSLEMELER ÖNERECEĞİMİZ VE İSTEDİĞİNİZ ALANLARA DEKORASYONA ZARAR VERMEDEN UYGULANIR. IŞIKLI YILBAŞI SÜSLEMELERİ, LED IŞIKLARLA İSTEDİĞİNİZ RENKLERDE YAPILAN IŞIK SÜSLEMESİ UYGULAMALARIDIR. YILBAŞI SÜSLERİ İLE İÇ VE DIŞ MEKANLAR İÇİN YENİYIL SÜSLEMELERİ PROFESYONELCE YAPILIR. FUAR ALANI SÜSLEME: FUAR ALANLARI İÇİN BALON, BAYRAK, FLAMA, TÜL, KUMAŞ, UÇAN BALON, VE BASKILI SÜSLEMELER. BASKILI REKLAM BALONLARI VE JOMBO BALONLAR. DEV ZEPLİN UYGULAMALARI. FUAR STANDI SÜSLEME: FUAR STANDLARININ ŞIK VE İLGİ ÇEKİCİ HALE GETİRİLMESİ İÇİN, ŞIK VE DİKKAT ÇEKEN GÖRSELLERLE SÜSLENMESİ GEREKMEKTEDİR. FUAR STANDLARINIZI BALON, KUMAŞ. TÜL, BAYRAK, FLAMA VE BASKILI MATERYALLERLE ŞIK BİR ŞEKİLDE SÜSLÜYORUZ. SEVGİLİLER GÜNÜ SÜSLEMELERİ: SEVGİLİLER GÜNÜ KONSEPTİNE GÖRE BİRBİRİNDEN ŞIK SÜSLEMELER. VİTRİN, MAĞAZA, AVM, RESTORANT VEYA SEÇECEĞİNİZ ÖZEL BİR MEKANIN SEVGİLİLER GÜNÜ TEMALI MATERYALLERLE SÜSLENMESİ. KALPLİ UÇAN BALONLAR, BALONDAN KALPLER, (1 METRE ÇAPINDA) STRAFOR SÜSLER VE ÜRÜNLER, ÇİÇEK SÜSLEMELERİ. KALPLİ UÇAN BALON BUKETLERİ. PİKNİK SÜSLEMELERİ: PİKNİK SÜSLEMELERİ NASIL YAPILIR? PİKNİK ETKİNLİK ALANLARINIZ İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA EĞLENCELİ VE HOŞ BİR ŞEKİLDE ÇEŞİTLİ MATERYALLERLE SÜSLENİR. MASA SANDALYE SÜSLEMESİ: MASA VE SANDALYELERİN ÖRTÜLERLE GİYDİRİLMESİ. MASA ÜSTÜ SÜSLEMELERİ İÇİN ÇEŞİTLİ UYGULAMALAR. CANLI ÇİÇEK, FANUS VE MUM UYGULAMASI. ÇEŞİTLİ MUMLAR VE MASA ÜSTÜ AYNA SÜSLEMELERİ. BEŞ KOLLU, ÜÇ KOLLU VE TEK KOLLU ÇİÇEKLİ-ÇİÇEKSİZ ŞAMDAN SÜSLEMELERİ. SANDALYE GİYDİRMELERİ VE RENKLİ FİYONK BAĞLAMA SÜSLEMELERİ. GELİN YOLU SÜSLEMESİ: GELİN YOLU SÜSLEMESİ, GELİN VE DAMADIN GİRİŞ YAPACAĞI ALANIN SÜSLENMESİDİR. GELİN YOLU SÜSLEMESİ İÇİN ÇEŞİTLİ SEÇENEKLER MEVCUTTUR. ÇİÇEKLİ FERFORJE GELİN YOLU SÜSLEMELERİ, ŞAMDANLI GELİN YOLU SÜSLERİ VE SARMAŞIKLI IŞIKLI TAK ŞEKLİNDE GELİN YOLU SÜSLEMELERİ. GELİN YOLU SÜSLEMELERİNDE KIRMIZI VEYA BEYAZ HALI, VOLKAN VE KONFETİ GÖSTERİSİ STANDART OLARAK BUJLUNMAKTADIR. NİKAH MASASI, GELİN MASASI SÜSLEMESİ: NİKAH MASASI SÜSLEMESİ NASIL YAPILIR? GELİN DAMAT MASASI ŞIK ÖRTÜLERLE SÜSLENİR. GELİN MASASI İÇİN GÜZEL BİR ÇİÇEK YAPTIRILIR. GELİN VE DAMAT İÇİN YÜKSEK DERİ SANDALYELER TEMİN EDİLİR. KOKTEYL SÜSLEMELERİ: KOKTEYL ALANLARI VE KOKTEYL MASALARININ ŞIK BİR ŞEKİLDE SÜSLENMESİ. IŞIK SÜSLEME: ÇEŞİTLİ RENKLERDE VE EBATLARDA LED IŞIKLARLA ALANLARIN GÖRŞEL BİR ŞÖLENE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ. LED IŞIK SATIŞI VE KİRALAMASI. ÇİÇEK SÜSLEMELERİ: CANLI VE YAPAY ÇİÇEK SÜSLEMELERİ. ÇİÇEKLİ GELİN YOLU SÜSLEMELERİ, GELİN MASASI ÇİÇEKLERİ, DÜĞÜN ÇİÇEKLERİ. MASA ÜSTÜ SÜSLEMELERİ İÇİN YAPAY VE CANLI ÇİÇEK UYGULAMALARI, MASA ÜSTÜ ÇİÇEKLİ ŞAMDANLAR. MEZUNİYET SÜSLEMELERİ: MEZUNİYET TÖRENİ KUTLAMA ALANLARI İÇİN SÜSLEME HİZMETLERİ. DOĞUM ODASI SÜSLEMELERİ: DOĞUM ODASI İÇİN KAPI VE ODA SÜSLEMELERİ. KAPI TÜLÜ, KAPI ÇELENGİ, HOŞGELDİN BEBEĞİM YAZISI, BALON, UÇAN BALONLAR VE ÇEŞİTLİ SÜSLERLE YATAK VE ODA SÜSLEMESİ. FLAMA, BAYRAK SÜSLEMELERİ: BASKILI, BASKISIZ İSTEDİĞİNİZ RENKLERDE, ÇEŞİTLERDE, FLAMALAR VE BAYRAKLAR. KIRLANGIÇ BAYRAKLAR VE ÜÇGEN BAYRAK SÜSLEMELERİ. DİĞER SÜSLEMELER: TÜL, ÇİÇEK, KUMAŞ, KURDELE, BAYRAK, FLAMA SÜSLEMELERİ. PARTİ SÜSLEMELERİ, KERMES SÜSLEMELERİ VE ŞENLİK SÜSLEMELERİ. SÜSLEME ÇALIŞMALARI NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? SÜSLEME ÇALIŞMALARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: ÖNCELİKLE SÜSLEMEDE KULLANILACAK MATERYALLER, ÇEVREYE VE SAĞLIĞA ZARARLI OLMAMALIDIR. SÜSLEMELERİN YAPILACAĞI MATERYALLERİN RENKLERİ; İSTEKLERİNİZ, ÇALIŞMANIN YAPILACAĞI ALAN VE AMAÇLANAN KONSEPTE UYGUN OLMALIDIR. SÜSLEME UYGULAMASI YAPILIRKEN, GÜVENLİK VE UYGULAMALARIN SAĞLAMLIĞI HERŞEYDEN ÖNCE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMALIDIR. BELİRTİLEN HİZMETLERİN DIŞINDAKİ İSTEKLERİNİZİ BİZE İLETEBİLİR VE SİZE ÖZEL UYGULAMALAR VE SÜSLEME FİYATLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
BALON SÜSLEME BALON SÜSLEME ETKİNLİK VE DAVETLERDE İLGİ ÇEKMENİN, BEĞENİ KAZANMANIN EN ETKİLİ UNUSURLARINDANDIR. MAHARET VE DİKKAT GEREKTİREN BİR ÇALIŞMADIR. BAŞTA İSTANBUL OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYE GENELİNDE BALON SÜSLEME, BAYRAK SÜSLEME VE BALON DEKORASYONU KONUSUNDA, ALANINDA PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE SİZLERE HİZMET VERİYORUZ.
ÖZGÜN TASARIMLARIMIZ VE ŞIK SÜSLEMELERİMİZ İLE BU ALANDA SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARINDAN OLMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ. BAŞLICA BALON SÜSLEME HİZMETLERİMİZ; BALON SÜSLEMELERİ:  ZİNCİR BALON SÜSLEMESİ, BALONDAN KAPI KEMERİ, PAPATYA BALON SÜSLEMELERİ. İŞYERİNİZİN VEYA DAVET VE ORGANİZASYON MEKANINIZIN ÖZEL GÜNLERDE VEYA SİZİN BELİRLEDİĞİNİZ BİR ZAMAN DİLİMİNDE DAHA ÇEKİCİ VE EĞLENCELİ BİR GÖRÜNÜME SAHİP OLMASINI İSTER MİSİNİZ? İSTEDİĞİNİZ ALANIN İÇİNİ VEYA DIŞINI BALONLARLA DEKORE EDELİM. BALON SÜSLEMELERİ İLE MEKANLARINIZ MÜKEMMEL BİR GÖRÜNÜM KAZANACAK. ÇEŞİTLİ SÜS VE BALONLARLA MEKANLARINIZ BİR FESTİVAL HAVASINI ANDIRACAK. BALON DEKORASYONU: BALONDAN ÇEŞİTLİ FİGÜRLER NAZAR BONCUĞU, FİYONK, BALON İLE İSİM VEYA HARF YAZILMASI, BALON AĞACI, BALONDAN KAPI TAKLARI, YER BALONU VE BALON SÜTUNLARI. UÇAN BALON SÜSLEMELERİ: HELYUM GAZI İLE HERHANGİ BİR ZARARI VE TEHLİKESİ OLMAYAN İSTEDİĞİNİZ RENK VE ŞEKİLLERDE UÇAN BALONLAR. BASKILI BALON İMALATI: LOGO VE BASKILI BALON İMLALATI. BASKILI BALONLARIN KOSTÜMLÜ ELEMANLAR TARAFINDAN DAĞITILMASI. ZEPLİN BALON: 3 METRE 5 METRE 8 METRE ÖLÇÜLERİNDE IŞIKLI VE IŞIKSIZ ZEPLİNLER. GÖRSEL BALONLAR: UÇAN (YANMAYAN %100 HELYUM) BALON, FLYTUBE VE REKLAM BALONLARI, ZEPLİN BALON, BALON YAĞDIRMA (YAĞMURU), KÜRE BALON, KUTLAMA BALONLARI. BALON SÜSLEMESİ İÇİN PRATİK BİLGİLER: SÜSLEME ÇALIŞMASI YAPILACAK BALONLAR MUTLAKA VE MUTLAKA KALİTELİ, SAĞLAM, LATEKS, DEKORASYON BALONLARI OLMALIDIR. BASKILI REKLAM BALONLARI İLE ZİNCİR BALON ÇALIŞMASI YAPTIRMAYINIZ. ÇÜNKÜ BASKILI BALONLAR REKLAM VE TANITIM AMAÇLI OLDUĞU İÇİN DAYANIKLILIĞI ZAYIFTIR DOLAYISIYLA UZUN SÜRE DAYANAMAYACAKTIR. DIŞ VE İÇ CEPHELERDE YAPILACAK BALON SÜSLEMELERİNİN SABİTLENDİĞİ, BAĞLANDIĞI YERLER DÜŞME VE KOPMA GİBİ DURUMLARA KARŞI SAĞLAM OLMALIDIR. SÜSLEME YAPTIRACAĞINIZ BALONLARIN RENKLERİ KURUMSAL KİMLİĞİNİZE VE ETKİNLİĞİN KONSEPTİNE UYGUN OLMALIDIR. BALON SÜSLEMESİ NASIL YAPILIR? ZİNCİR BALON SÜSLEMESİ YAPMAK İÇİN ÖNCELİKLE İKİ ADET DEKORASYON BALONUNUN UYGUN ÖLÇÜDE ŞİŞİRİLMESİ GEREKİR. BU İKİ BALON BİRBİRİNE BAĞLANARAK İKİLİ BALON ELDE EDİLİR. AYNI ŞEKİLDE, BİR İKİLİ BALON DAHA YAPILIR; BU İKİLİ BALONLAR BİRBİRİNE SARILARAK DÖRTLÜ BALON MEYDANA GETİRİLİR. BU DÖRTLÜ BALONLARIN ÖRGÜLÜ BİR BİÇİMDE, İPE SIRA HALİNDE DİZİLMESİ İLE ZİNCİR BALON MEYDANA GELİR. SÜNNET DÜĞÜNÜ İÇİN BALON SÜSLEMELERİ: SÜNNET ALANI BALON PAPATYALARLA SÜSLENİR. GİRİŞE BALONDAN KAPI KEMERİ YAPILIR. SÜNNET ÇOCUĞUNUN ADININ YAZDIĞI BALON AĞACI YAPILIR. BALONDAN SÜNNET ÇOCUĞUNUN ADI YAZILIR. SÜNNET DÜĞÜNÜ İÇİN BALON SÜSLEMESİ İSTEDİĞİNİZ RENKLERDE, SÜNNET ÇOCUĞUNUN TUTTUĞU TAKIMIN RENKLERİNDE VEYA SÜNNET DÜĞÜNÜ KONSEPTİNE UYGUN MAVİ RENKLERDE OLABİLİR. AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI İÇİN BALON SÜSLEMESİ: KARŞI CEPHENİZE ÇEVREDEN FARKEDİLMENİZİ SAĞLAYACAK ZİNCİR BALON SÜSLEMESİ YAPILIR. GİRİŞE, ÖN CEPHEYE VEYA VİTRİNE KEMER ŞEKLİNDE BALON YAPILIR. İÇ MEKAN İSE BALON PAPATYALAR VE BALONDAN NAZAR BONCUĞU İLE SÜSLENİR. DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ İÇİN BALON SÜSLEME: DOĞUM GÜNÜ KONSEPTİNE UYGUN SÜSLEME BALONLARI İLE DOĞUM GÜNÜ ALANININ SÜSLENMESİ VE UÇAN BALON SÜSLEMELERİ. FUARLAR İÇİN BALON SÜSLEME: FUAR STANDI VE FUAR ALANLARININ BALON SÜSLEMESİ. BASKILI REKLAM BALONLARI. BASKILI UÇAN BALONLAR. DAVET, ŞENLİK, PİKNİK, KOKTEYL, KUTLAMA, KERMES, KARNAVAL, ÖZEL GÜN, PARTİ, EĞLENCE VE BENZERİ ETKİNLİKLER İÇİN BALON SÜSLEME ÇALIŞMALARI.
DÜĞÜN
KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU EVLENMEK İSTEYEN ÇİFTLERİN HAYALİNİ KURDUKLARI DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI ARASINDA MUHTEŞEM BİR KIR DÜĞÜNÜ ÖNCELİKLİ GELİR. DOĞANIN YEŞİLE BÜRÜNMESİ VE RENK RENK ÇİÇEKLERİN DOĞAYA VERDİĞİ MUHTEŞEM MANZARA SAYESİNDE KIR DÜĞÜNLERİ EŞSİZ BİR GÖRÜNTÜYE SAHİP OLUYOR. YEŞİLİN TÜM RENKLERİNİN VERDİĞİ HUZUR, EVLENMEK İSTEYEN ÇİFTLER İÇİN KIR DÜĞÜNLERİNİ EN ÇOK TERCİH EDİLEN DÜĞÜN ORGANİZASYONU YAPIYOR.
KIR DÜĞÜNLERİ SAMİMİ BİR ORTAM YARATILMASI, DAVETLİLERİN HOŞÇA VAKİT GEÇİRMESİ VE GÜZEL HAVALARDA AÇIK HAVANIN TADININ ÇIKARILMASI GİBİ AVANTAJLAR SUNUYOR. GELENEKSEL SALON DÜĞÜNLERİNİN AKSİNE, KIR DÜĞÜNLERİ DAHA FERAH GEÇİYOR VE GELİN VE DAMADIN MUTLU GÜNÜNÜN KUTLANDIĞI BİR DAVET HAVASI YARATIYOR. KIR DÜĞÜNÜ DENİLDİĞİ ZAMAN AKLA GELEN İLK ŞEY DOĞAYLA İÇ İÇE OLAN BİR MEKANDIR. GENİŞ BİR BAHÇE, ÇİFTLİK, SAHİL YA DA YEŞİLLER İÇİNDE TARİHİ BİR MEKAN KIR DÜĞÜNÜ KONSEPTİ İÇİN OLDUKÇA UYGUN.
KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU:
KIR DÜĞÜNÜNDE SEÇİLEN ALANIN NASIL SÜSLENECEĞİ, DAVETLİLERE SUNULACAK YEMEK VE MÜZİĞİN NASIL OLACAĞI DA DÜŞÜNÜLMESİ GEREKEN KONULAR ARASINDA. TAM OLARAK İSTENİLDİĞİ GİBİ VE KUSURSUZ OLMASI İÇİN İYİ BİR ORGANİZASYON ŞİRKETİYLE ÇALIŞMAK VE DAHA ÖNCE YAPTIKLARI KIR DÜĞÜNLERİ ÖRNEKLERİNE GÖZ ATMAK FAYDALI OLACAKTIR.

KOKTEYL ORGANİZASYONU ÖZEL ANLARIN, TOPLANTILARIN, KUTLAMALARIN, AÇILIŞLARIN, DAVETLERİN EN PRESTİJLİ YÜZÜDÜR KOKTEYL ORGANİZASYONLARI. DİLERSENİZ AÇILIŞLARINIZ İÇİN, DİLERSENİZ NİKAH VE DÜĞÜN DAVETLERİNİZ İÇİN, DİLERSENİZ DAVET VE GALA ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN SİZLERE KOKTEYL ORGANİZASYONU KAPSAMINDA GEREKLİ TÜM HİZMETLERİ SUNUYORUZ. KOKTEYL MENÜLERİNDEKİ İKRAMLIKLARIMIZ GÜNLÜK, TAZE VE HİJYENİK KOŞULLARDA ÜRETİLMEKTE DENEYİMLİ VE GÜLER YÜZLÜ PERSONELLERİMİZ TARAFINDAN EN İYİ ŞEKİLDE SERVİS EDİLMEKTEDİR. KOKTEYL ORGANİZASYONU

KOKTEYL ORGANİZASYONLARI: DAVET VE ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN A’DAN Z’YE KOKTEYL HİZMETLERİ. AÇILIŞ, NİKAH, SERGİ, TOPLANTI, GALA, SÖZ KESME, NİŞAN, LANSMAN, ÖZEL GÜN DAVETİ VB. TÜM DAVETLER İÇİN DİLERSENİZ TÜM ORGANİZASYONU BİZE BIRAKIN DİLERSENİZ İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMANIZ İÇİN KOKTEYL ORGANİZASYONU FİYAT TEKLİFİ HAZIRLAYALIM. AÇILIŞ ORGANİZASYONU KOKTEYLLERİ: AÇILIŞI YAPILAN MEKANA GELEN DAVETLİLERE GÜN BOYU VE YA BELİRTTİĞİNİZ SAATLER ARALIĞINDA KOKTEYL ORGANİZASYONU HİZMETİ VERİLİR. SİZ, AÇILIŞ ORGANİZASYONUNUZ İÇİN ZİYARETİNİZE GELEN VE YA HİZMET VE ÜRÜNLERİNİZİ SATIN ALMAK İSTEYEN, MÜŞTERİ VE MİSAFİRLERİNİZLE İLGİLENİN GERİSİNİ BİZE BIRAKIN. NİKAH KOKTEYLİ ORGANİZASYONU: NİKAH ÖNCESİ VE SONRASINDA NİKAH TÖRENİ İÇİN HAZIR BULUNAN DAVETLİLERE SEÇTĞİNİZ KOKTEYL MENÜSÜ İÇERİĞİNE GÖRE HİZMET VERİLİR. SON YILLARDA EVLİLİK HAZIRLIĞINDA OLAN ÇİFTLER ARASINDA DÜĞÜN YERİNE SADE BİR NİKAH TÖRENİ VE NİKAH KOKTEYLİ İKRAMLARI İLE MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMA ALIŞKANLIĞI OLDUKÇA YAYGINLAŞMIŞTIR. BÖYLE BİR NİKAH KOKTEYLİ DÜŞÜNÜYORSANIZ TAMDA DOĞRU YERDESİNİZ. TOPLANTI, GALA, SERGİ NİŞAN LANSMAN VB. DAVETLER İÇİN KOKTEYL DAVETİ ORGANİZASYONU: SALON TARZI KAPALI MEKANLARDA AÇIK VE YA YARI AÇIK BELİRLEDİĞİNİZ ALANDA VERECEĞİNİZ BU TÜR DAVETLERDE GELEN MİSAFİRLERİNİZE SEÇTİĞİNİZ KOKTEYL MENÜSÜ DOĞRULTUSUNDA SUNUM VE SERVİS TARAFIMIZDAN YAPILIR. KOKTEYL MASASI KİRALAMA VE KOKTEYL MASASI SÜSLEME: ŞIK VE TEMİZ ÖRTÜLERLE SÜSLENMİŞ MODERN KOKTEYL MASALARI. KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN CATERİNG HİZMETİ: ZENGİN MENÜ, TAZE VE LEZZETLİ İKRAMLAR. ALTERNATİFLİ KOKTEYL MENÜ SEÇENEKLERİMİZİ VE FİYATLARINI SAYFANIN ALTI KISMINDA BULABİLİRSİNİZ. DİLERSENİZ İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA FARKLI KOKTEYL MENÜLERİ OLUŞTURABİLİRİZ. KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN SUNDUĞUMUZ İKRAMLAR GÜNLÜK, TAZE OLARAK HAZIRLANMAKTA VE TECRÜBELİ EKİMİZ TARAFINDAN HİJYENİK KOŞULLARDA SERVİS EDİLMEKTEDİR. KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN SERVİS ELEMANLARI: BAY-BAYAN KARŞILAMA VE SERVİS HOSTESLERİ. KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN EKİP – EKİPMAN TEMİNİ: DJ, SES VE IŞIK SİSTEMLERİ, BİSTRO MASALAR, CANLI MÜZİK GRUPLARI, TRİO EKİBİ, KARŞILAMA HOSTESLERİ, TABAK BARDAK VB. SERVİS EKİPMANLARI, KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN SÜSLEME: BALON, TÜL, KUMAŞ VE ÇEŞİTLİ MATERYALLER İLE ŞIK SÜSLEMELER. KOKTEYL MASALARI İÇİN CANLI ÇİÇEK PARTERLERİ, UÇAN BALON BÜKETLERİ. KOKTEYL MENÜ – KURUYEMİŞ & CİPS – TATLI, TUZLU KURABİYELER KURUPASTALAR – ÇİKOLATALI EKLER – KANEPE ÇEŞİTLERİ: ZEYTİN EZMELİ VE MISIRLI KANEPE, KREMPEYNİRLİ VE SALATALIKLI KANEPE, PEYNİR & CHERRY DOMATESLİ KANEPE, KAŞAR PEYNİRLİ KANEPE, SUCUKLU KANEPE, MİNİ SANDİVİÇLER – MEYVELİ TORTOLETLER İÇECEKLER: – MEYVA SUYU (PORTAKAL,KAYISI,VİŞNE,ŞEFTALİ,KARIŞIK) – COLA & LIGHT COLA – SODA & SU – FANTA & SPRİTE KOKTEYL MASALARI – SÜSLENMİŞ KOKTEYL MASASI (BİSTRO MASALAR) VE SERVİS ELEMANLARI KOKTEYL MENÜ FİYATLARI: 100 KİŞİ İÇİN 1.750 TL    150 KİŞİ İÇİN 2.400 TL 200 KİŞİ İÇİN 3.000 TL    250 KİŞİ İÇİN 3.500 TL 300 KİŞİ İÇİN 4.000 TL    350 KİŞİ İÇİN 4.500 TL 400 KİŞİ İÇİN 5.000 TL    500 KİŞİ İÇİN 6.000 TL KOKTEYL MENÜ EKSTRA – KURUYEMİŞ & CİPS – TATLI, TUZLU KURABİYELER KURUPASTALAR – ÇİKOLATALI EKLER – KANEPE ÇEŞİTLERİ: ZEYTİN EZMELİ VE MISIRLI KANEPE, KREMPEYNİRLİ VE SALATALIKLI KANEPE, PEYNİR & CHERRY DOMATESLİ KANEPE, KAŞAR PEYNİRLİ KANEPE, SUCUKLU KANEPE, MİNİ SANDİVİÇLER – MEYVELİ TORTOLETLER – MERCİMEK KÖFTE – MİNİ YAPRAK SARMALAR – KÜP PEYNİR ÇEŞİTLERİ (SUSAMLI, DEREOTLU, ÇÖREKOTLU,DİL PEYNİR VE KAŞAR PEYNİR, KRAKER VE ESMER LAVAŞ İLE) – SEBZE BUKETLERİ: (GAMBİ BİBERLER, CERRY DOMATES, BABY CORN, ICE BERG, LOLO ROSTO, KOKTEYL ZEYTİN VE ÖZEL SOS İLE) İÇECEKLER: – MEYVA SUYU (PORTAKAL,KAYISI,VİŞNE,ŞEFTALİ,KARIŞIK) – COLA & LIGHT COLA – SODA & SU – FANTA & SPRİTE – ÇAY KAHVE KOKTEYL MASALARI – SÜSLENMİŞ KOKTEYL MASASI (BİSTRO MASALAR) VE SERVİS ELEMANLARI KOKTEYL MENÜ EKSTRA FİYATLARI: 100 KİŞİ İÇİN 2.000 TL    150 KİŞİ İÇİN 2.800 TL 200 KİŞİ İÇİN 3.500 TL    250 KİŞİ İÇİN 4.000 TL 300 KİŞİ İÇİN 4.500 TL    350 KİŞİ İÇİN 5.000 TL 400 KİŞİ İÇİN 5.500 TL    500 KİŞİ İÇİN 6.500 TL KOKTEYL MENÜ SICAKLAR – KURUYEMİŞ & CİPS – DİP SOS (HAVUÇ, SALATALIK) – SEBZE TABAĞI (SALATALIK,HAVUÇ,MISIR, TURŞU VE SARI BİBER ÇUBUKLARI,CHERRY DOMATES) – SUNDRİED DOMATESLİ VE PESTOLU PALMİYELER – ZEYTİN EZMELİ VE MISIRLI KANEPE – KREMPEYNİRLİ VE SALATALIKLI KANEPE – SİYAH EKMEKTE PEYNİR & CHERRY DOMATESLİ KANEPE – TARTOLETLERDE PATLICAN TARATOR KANEPE – JAMBONLU PROFETEROL TOPLARI – MİNİ YAPRAK SARMALAR – MERCİMEK KÖFTE – MEYVELİ TARTOLETELER – SEBZE TOPLARI SICAKLAR: – MİNİ KÖFTELER (KEKİKLİ SICAK DOMATES SOS İLE) – PATATES KROKET – SİGARA BÖREĞİ – BUHARDA SOSİS – MİNİ ISPANAKLI KÖFTELER İÇECEKLER: – MEYVA SUYU (PORTAKAL,KAYISI,VİŞNE,ŞEFTALİ,KARIŞIK) – COLA & LİGHT COLA – SODA & SU & AYRAN – FANTA & SPRİTE KOKTEYL MENÜ SICAKLAR FİYATLARI: 100 KİŞİ İÇİN 3.500 TL    150 KİŞİ İÇİN 5.000 TL 200 KİŞİ İÇİN 6.000 TL    250 KİŞİ İÇİN 7.000 TL 300 KİŞİ İÇİN 7.750 TL    350 KİŞİ İÇİN 8.500 TL 400 KİŞİ İÇİN 9.000 TL    500 KİŞİ İÇİN 10.000 TL KOKTEYL PROLANGE MENÜ KARIŞIK KURUYEMİŞ BOLLERİ (BADEM,ANTEP FISTIK,KAJULET,FINDIK İÇİ,) KÜP PEYNİR ÇEŞİTLERİ (SUSAMLI, DEREOTLU, ÇÖREKOTLU,DİL PEYNİR VE KAŞAR PEYNİR, KRAKER VE ESMER LAVAŞ İLE) MISIR CİPS-PATATES CİPS (DİPSOS VE ACI SOS EŞİLİĞİNDE) SEBZE BUKETİ (GAMBİ BİBERLER, CERRY DOMATES, BABY CORN, ICE BERG, LOLO ROSTO, KOKTEYL ZEYTİN VE ÖZEL SOS İLE) KURUTULMUŞ TROPİKAL MEYVA TABAKLARI * PEYNİRLİ MEXİCA BEYAZ VE ESMER EKMEKTE (B.PEYNİRLİ,KREM PEYNİRLİ,KAŞAR PEYNİRLİ) FÜME ÇEŞİTLAERİ (ET FÜME KEKİKLİ,DİLLİ,ROZBİF,DİLLİ SALAM,MACAR SALAM,ETLİ SAL) DANA JANBONLU LALELER SALAMLI BUKETLER SİYAH ZEYTİN EZMESİ BEYAZ EKMEKTE YEŞİL ZEYTİN EZMESİ ESMER EKMEKTE AKDENİZ YEŞİLLİKLERİ ÜZERİNDE SOSLAR CHERRY DOMATES İÇİ PEYNİR ÇEŞNİLİ PROFİTEROL TOPLARI İTALYAN SOSLU TARTOLET ACI SOSLU TARTOLET PROFİTEROL TOPLARINDA PATLICAN SOS PROFİTEROL TOPLARINDA AMERİKAN SOS YEŞİLLİKLER ÜZERİNDE TONBALIKLI TOPLAR * SEBZELİ RULO KREP MERCİMEK KÖFTE MİNİ YAPRAK SARMA * SICAK İKRAMLAR HARDAL SOSLU SOSİS MİNİ SİGARA BÖREĞİ CURRYLİ MİTİTE KÖFTE PATATES KAŞAR KROKET MİNİ PİLİÇ ŞİŞ MİNİ KUZU ŞİŞ SOSLU ELMA DİLİM PATATES SOĞAN KROKET * ŞÖZBEK ŞAT BARDAKTA MİNİ PUDİNG MİNİ SUPANGİLE * LİMİTSİZ SOFT İÇECEKLER DEMLEME ÇAY,NESCAFE VE MEYVE ÇAYLARI,NANE YAPRAĞINDA LİMONATA COLA,FANTA,SPRİTE,LİHT COLA,TÜM MEYVA SUYU ÇEŞİTLERİ SU VE SODA -SÜSLENMİŞ KOKTEYL MASALARI VE GEREKLİ SERVİS EKİP-EKİPMANLARI KOKTEYL PROLANGE FİYATLARI: 100 KİŞİ İÇİN 4.500 TL    150 KİŞİ İÇİN 6.000 TL 200 KİŞİ İÇİN 7.500 TL    250 KİŞİ İÇİN 8.500 TL 300 KİŞİ İÇİN 9.500 TL    350 KİŞİ İÇİN 10.500 TL 400 KİŞİ İÇİN 11.250 TL    500 KİŞİ İÇİN 12.500 TL MİNİ KOKTEYL MENÜ – KURUYEMİŞ & CİPS – TATLI, TUZLU KURU PASTALAR, KURABİYELER, MEYVELİ TARTOLETLER VE ÇİKOLATALI EKLER İÇECEKLER: – MEYVA SUYU (PORTAKAL,KAYISI,VİŞNE,ŞEFTALİ,KARIŞIK) – COLA & LIGHT COLA – SODA & SU – FANTA & SPRİTE KOKTEYL MASALARI – SÜSLENMİŞ KOKTEYL MASASI (BİSTRO MASALAR) VE SERVİS ELEMANLARI MİNİ KOKTEYL MENÜ FİYATLARI: 100 KİŞİ İÇİN 1.600 TL    150 KİŞİ İÇİN 2.250 TL 200 KİŞİ İÇİN 2.700 TL    250 KİŞİ İÇİN 3.200 TL 300 KİŞİ İÇİN 3.600 TL    350 KİŞİ İÇİN 4.100 TL 400 KİŞİ İÇİN 4.500 TL    500 KİŞİ İÇİN 5.500 TL DİLERSENİZ KOKTEYL MENÜLERİNDE İSTEDİĞİNİZ DEĞİŞİKLİKLERİ YAPABİLİRİZ YA DA İSTEĞİNİZ DOĞRULTUSUNDA KOKTEYL MENÜLERİ HAZIRLAYABİLİR, BU DOĞRULTUDA FİYATLANDIRMA ÇALIŞMASI YAPABİLİRİZ. KOKTEYL ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? KOKTEYL ORGANİZASYONLARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: DİĞER TÜM ORGANİZASYONLARDA OLDUĞU GİBİ KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN DE ÖNCELİKLİ ÖNERİMİZ HİZMET ALACAĞINIZ KOKTEYL ORGANİZASYONU FİRMASINI ÖZENLE SEÇMENİZDİR. ÇÜNKÜ ÜZÜLEREK ÖĞRENMEKTEYİZ Kİ SON ZAMANLARDA “MERDİVEN ALTI ORGANİZASYON FİRMASI” OLARAK ADLANDIRILAN BAZI KOKTEYL ORGANİZASYONU FİRMALARI VE ŞİRKETLERİ TÜREMİŞTİR. KOKTEYL İKRAMLARININ TEZELİĞİNİ VE LEZZETİNİ KONTROL EDİN. KOKTEYL CATERİNG HİZMETİNİ ALACAĞINIZ YEMEK FİRMASININ KULLANDIĞI ÜRÜNLERİ, ÜRETİM AŞAMASINI VE YERİNİN HİJYENİKLİĞİNİ İMKANINIZ VARSA DENETLEYİN. KOKTEYL EKİPMANLARI VE KOKTEYL MASALARININ SAĞLAMLIĞINI KONTROL EDİN. KOKTEYL MASASI ÖRTÜLERİNİN TEMİZLİĞİNİ KONTROL EDİN. KOKTEYL SÜSLEMELERİNİN KONSEPTİNİZE, KOKTEYL ORGANİZASYONUNUN DÜZENLENECEĞİ ALANA VE YA KURUMSAL RENKLERİNİZE UYGUN RENKLERDE OLMASINA DİKKAT EDİN. KOKTEYL ORGANİZASYONLARINDA EN ÖNEMLİ NOKTALARDAN BİRİ DE YİYECEK VE İÇECEK İKRAMLARININ KALİTESİ KADAR SERVİS HİZMETİDİR. SERVİSİ YAPACAK PERSONELLERİN İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET VE GÖRÜNTÜ OLARAK DÜZGÜN OLUP OLMADIĞINA DİKKAT EDİN.
AÇILIŞ ORGANİZASYONU AÇILIŞ ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN SÜSLEME, BALON SÜSLEME, AKTİVİTE VE TANITIM ELEMANLARI, SES SİSTEMİ KURULUMU, AÇILIŞ MALZEMELERİ, AÇILIŞ İKRAMLARI, AÇILIŞ KOKTEYLİ, KOKTEYL MASASI TEMİNİ, AÇILIŞ ETKİNLİKLERİ VE DİĞER İHTİYAÇLARINIZDA TECRÜBELİ EKİBİMİZ İLE A’DAN Z’YE AÇILIŞ ORGANİZASYONU HİZMETLERİ VERİYORUZ. AÇILIŞ ORGANİZASYONU

SİZLERE PAKET HİZMETLER VE OPSİYONEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ. DİLERSENİZ PAKETLERİMİZDEN BİRİNİ, DİLERSENİZ SUNDUĞUMUZ HİZMETLERDEN İSTEDİĞİNİZİ SEÇEREK, İSTANBUL’DA BİNLERCE AÇILIŞ ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİREN FİRMAMIZIN BU ALANINDAKİ TECRÜBESİNDEN YARARLANABİLİRSİNİZ. AÇILIŞ ORGANİZASYONU İÇİN BALON SÜSLEMELERİ: KARŞIDAN KARŞIYA ZİNCİR BALON, BALONDAN KAPI TAKI, BALONDAN NAZAR BONCUĞU, BALON AĞAÇLARI, BALON KEMERİ, JUMBO BALON VS. NOT: BALON SÜSLEMELERİ KONSEPTİNİZE, TERCİHİNİZE VEYA KURUMSAL RENKLERİNİZE GÖRE İSTEDİĞİNİZ RENKLERDE YAPILIR. AÇILIŞ ORGANİZASYONU SÜSLEME: TÜL SÜSLEME VE KUMAŞ SÜSLEME, BAYRAK SÜSLEME, BALON SÜSLEME. KOKTEYL ORGANİZASYONU: AÇILIŞ KOKTEYLLERİ İÇİN SERVİS ELEMANLARI, BİRBİRİNDEN LEZİZ İKRAMLAR, SERVİS ELEMANLARI VE KOKTEYL EKİPMANLARI. AÇILIŞ ORGANİZASYONU TANITIM HİZMETLERİ: LOGO BASKILI BALON DAĞITIMI, TANITIM ELEMANLARI, KOSTÜMLÜ ELEMANLAR, SES SİSTEMİ DJ VE ANONS HİZMETİ VS. İKRAM ARABALARI: PAMUK ŞEKERİ, POP CORN (PATLAMIŞ MISIR), OSMANLI MACUNU, OSMANLI ŞERBETÇİSİ AÇILIŞ İÇİN İLGİ ÇEKİCİ ANİMASYON GÖSTERİLERİ: PALYAÇO, TAHTABACAK (UZUN BACAKLI ADAM), ŞİŞME PALYAÇO, MASKOT ÜRÜNLER, KOSTÜMLÜ KARAKTERLER, FLYTUBE VS. KOKTEYL MASASI KİRALAMA VE SÜSLEME: İŞYERİ VE MAĞAZA AÇILIŞLARI VE KUTLAMA ORGANİZASYONLARI İÇİN FONKSİYONEL KOKTEYL MASALARI KİRALAMA VE SÜSLEME HİZMETİ. BİSTRO MASALAR. KONFETİ MAKİNASI KİRALAMA: AÇILIŞ VE KUTLAMA ORGANİZASYONLARI İÇİN KONFETİ YAĞMURU. AÇILIŞ KOKTEYL ORGANİZASYONU: AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI İÇİN KOKTEYL ORGANİZASYONU, KOKTEYL İKRAMLARI, KOKTEYL CATERİNG HİZMETLERİ VE SERVİS ELEMANLARI. AÇILIŞ ORGANİZASYONU SÜSLEME VE ANİMASYON HİZMETLERİ PAKET PROGRAMLARIMIZ: PAKET 1: – BALON SÜSLEME ZİNCİR BALON, KAPIYA KEMER TAKI + BALON PAPATYALAR – PALYAÇO, ŞİŞME PALYAÇO VEYA MASKOT – SES SİSTEMİ & ANONS YAPACAK DJ 900 TL PAKET 2: – BALON SÜSLEME ZİNCİR BALON, KAPIYA KEMER TAKI + BALON PAPATYALAR – PALYAÇO, ŞİŞME PALYAÇO VEYA MASKOT – SES SİSTEMİ & ANONS YAPACAK DJ – KURDELE TELA SÜSLEMESİ 1.000 TL AÇILIŞ ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: KUTLAMA ORGANİZASYONLARI: ÖNCELİKLE BU GÜZEL VE ÖZEL GÜNÜNÜZÜN MAHVOLMAMASI İÇİN HİZMET ALACAĞINIZ KUTLAMA VE AÇILIŞ ORGANİZASYONU ŞİRKETİNİ VE HİZMET ALACAĞINIZ DİĞER FİRMALARI ÖZENLE SEÇİN. AÇILIŞ VEYA KUTLAMA ORGANİZASYONU YAPMANIZ GEREKEN HERHANGİ BİR DURUMDA DESTEK İSTEYECEĞİNİZ AÇILIŞ ORGANİZASYONU FİRMASINDAN İLK ETAPTA TALEP EDECEĞİNİZ HİZMET GENELLİKLE SÜSLEME OLACAKTIR. ÇÜNKÜ AÇILIŞ VE KUTLAMA ETKİNLİKLERİNDE DAVETLİLERİNİZİN BEĞENİSİNİ TOPLAMAK VE İLGİ ÇEKMEK İÇİN İHTİYAÇ DUYACAĞINIZ ÖNCELİKLİ UNSUR SÜSLEMELERDİR. AÇILIŞ ORGANİZASYONU ŞİRKETİNDEN SÜSLEMELERDE KULLANILACAK BALON, TÜL, ÇİÇEK VB MATERYALLERİN KONSEPT RENKLERİNİZE UYGUN OLMASINI İSTEYİN. AÇILIŞ ORGANİZASYONU FİRMASININ VERECEĞİ HİZMETİN KALİTESİNDEN, ÇALIŞTIRACAĞI PERSONELLERİN İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETİ VE GÜVENİRLİKLERİNDEN EMİN OLMAYA ÇALIŞIN. KİRALAYACAĞINIZ VEYA SATIN ALACAĞINIZ İHTİYAÇLARINIZIN LİSTESİNİ ÇIKARIN VE BUNLARI ZAMAN KAYBETMEDEN TEMİN EDİN. ALACAĞINIZ HİZMETLERİN EKSİKSİZ VE ZAMANINDA OLMASI İÇİN İLGİLİ KİŞİLER VE KURUMLARLA TEYİTLEŞİP GEREKLİ UYARILARI YAPIN. AÇILIŞ SÜSLEMELERİ NASIL YAPILIR? AÇILIŞ VE KUTLAMA ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN ÖNCELİKLE BALON SÜSLEMESİ YAPILIR. SÜSLEMEDE KULLANILACAK BALONLAR  KURUMSAL RENKLERİNİZE VE KONSEPTİNİZE GÖRE BELİRLENİR. BSLON  SÜSLEMELERİ ZİNCİR BALON, KAPI KEMERİ, BALONDAN ÇEŞİTLİ FİGÜRLER (KALP, NAZAR BONCUĞU, FİYONK GİBİ) YAPILIR. TÜL VE KUMAŞLARLA UYGUN ALANLAR ŞIK BİR ŞEKİLDE SÜSLENİR. BAYRAK VEYA KURDALELER İLE YAPILAN SÜSLEME ÇALIŞMASI DESTEKLENİR. MARKET AÇILIŞ ORGANİZASYONU: MARKET AÇILIŞ ORGANİZASYONUNDA SES GETİRİP, KARNAVAL HAVASI OLUŞTURMANIZ İÇİN ÇEVREDEN FARKEDİLECEK SÜSLEMELER, İLGİ ÇEKECEK EĞLENCELER, PALYAÇO, MASKOT VE TANITIM ELEMANLARI, SES SİSTEMİ İLE MÜZİK YAYINI VE ANONSLAR, MARKET AÇILIŞINA ÖZEL İNDİRİMLERİN ANONSLARI İLE MÜŞTERİ AKININA UĞRAYACAKSINIZ. MAĞAZA AÇILIŞ ORGANİZASYONU: MAĞAZA AÇILIŞ ORGANİZASYONUNDA İZ BIRAKIP MARKA OLMAK İÇİN İHTİYAÇ DUYACAĞINIZ HER ŞEY. DİKKAT ÇEKEN, FARK EDİLMENİZİ SAĞLAYAN SÜSLEMELER. BALON SÜSLEMELERİ. BİRBİRİNDEN İLGİNÇ GÖSTERİLER. PALYAÇO ETKİNLİKLERİ VE KOSTÜMLÜ TANITIM ELEMANLARI. MAĞAZA AÇILIŞLARI İÇİN ZİYARETÇİLERİNİZE SUNACAĞINIZ İKRAMLAR VE KOKTEYL ORGANİZASYONLARI. BAYİİ AÇILIŞ ORGANİZASYONU: BAYİİ AÇILIŞLARI İÇİN SÜSLEME, KOKTEYL ORGANİZASYONU VE AÇILIŞ EKİPMANLARI TEMİNİ. TRİOLAR (KARŞILAMA MÜZİĞİ), HOSTESLER, BALON SÜSLEME, MÜZİK SİSTEMİ KURULUMU VE DJ HİZMETLERİ.  KONFETİ MAKİNASI VE ÇEŞİTLİ SHOWLAR. İŞYERİ AÇILIŞ ORGANİZASYONU: İŞYERİN AÇILIŞI ORGANİZASYONLARI İÇİN BALON SÜSLEME, SÜSLEMELER, GÖSTERİLER, İLGİ ÇEKECEK ETKİNLİKLER, TANITIM ORGANİZASYONLARI VE KOKTEYL HİZMETLERİ.  DİYELİM Kİ BİR İŞYERİ AÇACAKSINIZ VE HEM KONUKLARINIZI KUSURSUZ BİR ŞEKİLDE AĞIRLAMAK HEM DE İLGİ ÇEKMEK İSTİYORSUNUZ. YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY DOĞRU BİR ORGANİZASYON FİRMASINDAN DESTEK ALMAK. SÜSLEMELERİ,  ETKİNLİKLERİ, İKRAMLARI, KARŞILAMA VE SERVİSİ SİZİN İÇİN KUSURSUZ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRELİM. AVM AÇILIŞ ORGANİZASYONU: İSTANBUL’UN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN, HASBORA ORGANİZASYON SİZLERE İSTER AVRUPA YAKASI İSTER ANADOLU YAKASINDA KALİTELİ VE BÜTÇENİZE UYGUN EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNAR.

KINA GECESİ ORGANİZASYONU KINA GECESİ ORGANİZASYONUNUZ ÖZEL VE UNUTULMAZ OLSUN İSTİYORSANIZ KINA EKİBİMİZ, SÜSLEME ÇALIŞMALARIMIZ VE EĞLENCE HİZMETLERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ. İSTER KENDİNİZE AİR BİR BAHÇE VE YA ALANDA İSTERSENİZ TUTMUŞ OLDUĞUNUZ MEKANDA KIN GECELERİ İÇİN KINA EKİBİ, SÜSLEME ÇALIŞMALARI, EKİPMAN TEMİNİ VE EĞLENCE HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ. – DAVETLİLERE LOKUM İKRAMI – KINA TAHTI – KOSTÜMLÜ KINA EKİBİ – KINA EKİBİ İÇİN HALAY MENDİLLERİ, DAVULLAR VE ZİLLLİ DEFLER – CİBİNLİK ŞEKLİNDE SÜSLEME – NEDİME MİNDERLERİ – GİRİŞ SÜSLEMESİ (GELİN YOLU SÜSLEMESİ) – VOLKAN VE KONFETİ GÖSTERİSİ – GELİN DUVAĞI VE ELDİVENLERİ – DAMAT KOSTÜMÜ (YELEK VE FES) – ARKADAŞ KAFTANI (10-15 EDET) – KINA VE KINA TEPSİSİSİ – DAVETLİLER İÇİN KURU KINA PAKETLERİ – DJ VE MÜZİK ARŞİVİ EK OLARAK: – MASA VE SANDALYE SÜSLEMELERİ – MASA ÜSTÜ KINA SÜSLEMELERİ – ÇEREZ İKRAMI – BAHÇEDE VE YA KENDİNİZE AİT ÖZEL BİR MEKNADA DÜZENLEYECEĞİNİZ KINA GECELERİ İÇİN EKİP VE EKİPMAN TEMİNİ.
DOĞUM GÜNÜ
DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU HER İNSAN İÇİN YILDA SADECE BİR DEFA GERÇEKLEŞEN, EN ÖZEL GÜNLERİN BAŞINDA GELİR DOĞUM GÜNLERİ. GÜNLER KİŞİLER İÇİN FARKLILIK GÖSTERSE DE HER YÜZDEKİ GÜLÜMSEME AYNI ŞEYİ YANSITMALI; MUTLULUK! HASBORA ORGANİZASYON, SİZLERE BU ÖZEL GÜNLER İÇİN DOĞUM GÜNÜ SÜSLEMELERİ, DOĞUM GÜNÜ ANİMASYONLARI, DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ EĞLENCELERİ KONUSUNDA İSTEKLERİNİZE VE BÜTÇENİZE YÖNELİK KALİTELİ VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNAR. İŞTE DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI; DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU İÇİN SÜSLEME: GENEL DOĞUM GÜNÜ SÜSLEMESİ. EV, KREŞ, CAFE, RESTAURANT, VB. KUTLAMA ALANLARININ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ KONSEPTİNE UYGUN SÜSLER, BALON, DOĞUM GÜNÜ YAZILARI, DOĞUM GÜNÜ SÜSLERİ VE ÇEŞİTLİ MATERYALLER İLE SÜSLENMESİ. SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ: SEVDİKLERİNİZİ ŞAŞIRTMAK VE MUTLU ETMEK İSTİYORSANIZ, DOĞUM GÜNÜ İÇİN KOSTÜMLÜ SÜRPRİZ HEDİYE SERVİSİ VE SÜSLEME HİZMETLERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ. ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ ORGANİZASYONLARI: KIZ ÇOCUĞU DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ ORGANİZASYONLARINDA SÜSLEME VE EĞLENCELERDE DAHA ÇOK KIZ ÇOCUKLARINA YÖNELİK UYGULAMALAR YAPILIR. ERKEK ÇOCUĞU DOĞUM PARTİSİ ORGANİZASYONLARINDA İSE ERKEK ÇOCUKLARA YÖNELİK UYGULAMALARA AĞIRLIK VERİLİR. AMA BİLİYORUZ Kİ İSTER KIZ ÇOCUĞU OLSUN İSTER ERKEK; ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİNDE ÇEŞİTLİ YAŞLARDAN VE HER İKİ CİNSİYETTEN ÇOCUKLAR BULUNACAKTIR. BU YÜZDEN BİZ EĞLENCE VE UYGULAMALARI HER YAŞ VE CİNSİYETE HİTAB EDECEK ŞEKİLDE DÜZENLİYORUZ. DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU İÇİN ANİMASYON HİZMETLERİ: ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ İÇİN PALYAÇO VE KOSTÜMLÜ KARAKTERLER (ÖRÜMCEK ADAM, BATMAN, SİNDRELLA, PAMUK PRENSES, SUPERMAN VB). KOSTÜMLÜ ANİMATÖR TARAFINDAN YARIŞMALAR, OYUNLAR, DANSLAR, YÜZ BOYAMASI VE SOSİS BALON DAĞITILMASINDAN OLUŞAN ANİMASYON HİZMETİ. KIZ ÇOCUĞU DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI İÇİN KIZ ÇOOCUKLARINA UYGUN KOSTÜMLÜ ANİMATÖRLERİ SEÇEBİLİRSİNİZ. ERKEK ÇOCUĞU DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ İÇİNSE ERKEK ÇOCUĞUNA YÖNELİK KOSTÜMLÜ ANİMATÖR SEÇEBİLİRSİNİZ. YETİŞKİN DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI: SEVDİKLERİNİZİ SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ İLE SEVİNDİRMEK, UNUTAMAYACAKLARI BİRGÜN YAŞATMAK İSTEMEZMİSİNİZ. SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ HEDİYE SERVİSİ VEYA SÜSLEMELER İLE ONLARI ŞAŞIRTIP MUTLU ETMEK İSTİYORSANIZ TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA HİZMETİNİZDEYİZ. İLLÜZYONİST – SİHİRBAZ GÖSTERİSİ: ALANINDA PROFESYONEL KİŞİLERDEN 40 DAKİKALIK MUHTEŞEM BİR İLLÜZYON VE JONGLÖR GÖSTERİSİ (ÖZELLİKLE TAVSİYE EDİLİR). JONGLÖR GÖSTERİSİ: TOP, LABUT, HALKA VB. MATERYALLERİN ÇEŞİTLİ FİGÜRLERLE ÇEVRİLMESİ. KUKLA GÖSTERİSİ: BİRBİRİNDEN SEVİMLİ KUKLALARIN EĞLENCELİ MACERALARI. KARİKATÜRİST HİZMETİ: KÜÇÜK BÜYÜK HERKESİN KARİKATÜRÜNÜN, KARİKATÜR SANATÇISI TARAFINDAN ÇİZİLİP ÜCRETSİZ OLARAK KENDİLERİNE HEDİYE EDİLMESİ. KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ: KOSTÜMLÜ TİYATRO OYUNCULARINDAN CANLI KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ. PİNYATA OYUNU: SEVİMLİ PİNYATALARIN İÇİNDEKİ ŞEKER, ÇİKOLATA, JELİBON VB. ÜRÜNLERİN VURULARAK DÖKÜLÜP KAPIŞILMASI. KARNAVAL YİYECEKLER: PATLAMIŞ MISIR, PAMUK ŞEKERİ, OSMANLI MACUNU, OSMANLI ŞERBETÇİSİ, GÖZLEMECİ, KAHVECİ (TÜRK KAHVESİ) VB. SINIRSIZ. DOĞUM ÜGÜNÜ ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: ÖNCELİKLE DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU İÇİN HİZMET ALACAĞINIZ FİRMALARI TİTİZLİKLE SEÇMENİZİ TAVSİYE EDERİZ. YAPILACAK SÜSLEMELERİN, DOĞUM GÜNÜ SAHİBİNİN ZENKİNE VE SEVDİĞİ RENKLERE GÖRE YAPILMASINA DİKKAT EDİN. EĞER ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLECEKSE, ANİMASYON VE EĞLENCE NOKTASINDA PROFESYONEL GÖSTERİ SANATÇILARI TEMİN EDİN. ALACAĞINIZ HİZMETLERİN TAM, EKSİKSİZ VE ZAMANINDA OLMASI İÇİN ORGANİZASYON FİRMASIYLA TEYİTLEŞİN. DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU SÜSLEME VE ANİMASYON HİZMETLERİ PAKET PROGRAMLARIMIZ: PAKET1: – PALYAÇO VEYA ÇOCUK KAHRAMANI KOSTÜMLÜ ANİMATÖR. – DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ SÜSLEMELERİ : GENEL DOĞUM GÜNÜ SÜSLEMESİ  EV, KREŞ, CAFE RESTORANT VS. PARTİNİN YAPILACAĞI MEKANIN BALONLAR, BALON PAPATYALAR, RENKLİ DOĞUM GÜNÜ SÜSLERİ VE DOĞUM GÜNÜ KONSEPTİNE UYGUN YAZILARLA SÜSLENMESİ. FİYATI: 600 TL PAKET2: – PALYAÇO VEYA ÇOCUK KAHRAMANI KOSTÜMLÜ ANİMATÖR. – DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ SÜSLEMELERİ : GENEL DOĞUM GÜNÜ SÜSLEMESİ  EV, KREŞ, CAFE RESTORANT VS. PARTİNİN YAPILACAĞI MEKANIN BALONLAR, BALON PAPATYALAR, RENKLİ DOĞUM GÜNÜ SÜSLERİ VE DOĞUM GÜNÜ KONSEPTİNE UYGUN YAZILARLA SÜSLENMESİ. – SİHİRBAZ GÖSTERİSİ 45 DAKİKALIK UNUTULMAYACAK, MUHTEŞEM BİR GÖSTERİDİR VE ÖZELLİKLE TAVSİYE EDİLİR. FİYATI: 1.200 TL İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETE GEÇİN

GÖSTERİ | PALYAÇO | ANİMASYON HİZMETLERİ ORGANİZASYONLARINIZI, GÖSTERİ VE ANİMASYON HİZMETİ İLE DAHA DİKKAT ÇEKİCİ VE UNUTULMAZ BİR HALE GETİRİYORUZ. ALANLARINDA PROFESYONEL GÖSTERİ SANATÇILARININ SERGİLEDİKLERİ GÖSTERİLER İZLEYİCİLERİ HAYRETLER İÇERİSİNDE BIRAKACAKTIR. HER BİRİ ALANINDA PROFESYONEL, TİYATRO OYUNCUSU OLAN ANİMATÖRLERİMİZİN SUNDUĞU ANİMASYON HİZMETİ PARTİ VE ETKİNLİKLERİNİZE RENKLİ BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRACAK, ANI UNUTULMAZ KILACAKTIR. GÖSTERİ VE ANİMASYON HİZMETLERİMİZDEN BAZILARINI ŞU ŞEKİLDE SIRALAYABİLİRİZ: SİHİRBAZ GÖSTERİLERİ: PROFESYONEL İLLÜZYON SANATÇILARINDAN HAYRETLERLE İZLEYECEĞİNİZ İLLÜZYON GÖSTERİLERİ. HOCALARIMIZ ALANLARINDA DUAYEN OLUP, SEYİRCİLERİN DE İŞTİRAKİNİ SAĞLADIKLARI GÖSTERİLERLE BÜYÜK KÜÇÜK HERKESİ HAYRETLER İÇİNDE BIRAKARAK EĞLENDİRİRLER. JONGLÖR GÖSTERİSİ: JONGLÖRLÜK KISA TARİFİYLE LABUTLAR, HALKALAR, TOPLAR, ATEŞLİ ÇUBUKLAR VB MATERYALLERİN DEĞİŞİK FİGÜRLERLE ÇEVRİLMESİDİR. PROFESYONEL JONGLÖR ARAKADAŞLARIMIZ JONGLÖRLÜĞÜN YANINDA İLLÜZYON, SİHİRBAZLIK GÖSTERİLERİ DE SUNARLAR. ETKİNLİKLERİNİZİ JONGLÖR GÖSTERİSİYLE RENKLENDİRMENİZİ TAVSİYE EDERİZ. PALYAÇO GÖSTERİLERİ: ORGANİZASYON EĞLENCELERİNİN VAZGEÇİLMEZ UNSURLARINDAN BİRİDİR PALYAÇOLAR. PROFESYONEL PALYAÇO ARKADAŞLARIMIZ YARIŞMALAR, OYUNLAR, DANSLAR, ANİMASYONLAR İLE ÇOCUKLARIMIZI DOYASIYA ÇOŞTURUR VE EĞLENDİRİRLER. AYRICA ONLARA YÜZ BOYAMASI YAPIP, ŞEKİLLİ SOSİS BALONLARDAN ŞİŞİRİP, ÇEŞİTLİ ŞEKİLLER VEREREK DAĞITIRLAR. PALYAÇO ARKADAŞLARIMIZ TANITIM, FUAR, AÇILIŞ VB. ETKİNLİKLERDE İSE İLGİ ÇEKEREK PROMOSYON VE TANITIM ÜRÜNLERİNİZİ DAĞITIRLAR. PANDOMİM GÖSTERİSİ: SESSİZ TİYATRO OLARAK BİLİNEN PANDOMİM GÖSTERİSİ, PROFESYONEL PANDOMİM SANATÇILARI TARAFINDAN ETKİNLİKLERİNİZDE SERGİLENİR. TİYATRO GÖSTERİLERİ: ÇOCUK TİYAYROLARI, MÜZİKLİ ÇOCUK OYUNLARI, TİYATRO OYUNLARI VE SKEÇLERİN ETKİNLİKLERİNİZDE SERGİLENMESİ, BÜYÜK KÜÇÜK HERKESİN HOŞUNA GİDECEKTİR. KARAGÖZ-HACİVAT GÖSTERİSİ: GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KADAR GELEN GELENEKSEL TİYATROMUZUN EN ÖNEMLİ PARÇALARINDAN BİRİ OLAN KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİNİ, HEM PERDEDE HEM DE CANLI OLARAK SAHNEDE SERGİLETEBİLİRSİNİZ. NASREDDİN HOCA GÖSTERİSİ: NASREDDİN HOCA KOSTÜMLÜ TİYATRO SANATÇISI ARKADAŞIMIZ, ETKİNLİKLERDE MAKET EŞEĞİ İLE BİRLİKTE ÇOCUKLARIMIZI DOYASIYA EĞLENDİRİR. AŞUK-MAŞUK GÖSTERİSİ: GELENEKSEL HALK OYUNLARIMIZIN EN FARKLI VE EĞLENCELİLERİNDEN BELKİ DE EN ÖNEMLİSİDİR AŞUK MAŞUK GÖSTERİSİ. ETKİNLİKLERİNİZİ AŞUK MAŞUK GÖSTERİSİ İLE RENKLENDİRİP UNUTULMAZ KILMANIZI TAVSİYE EDERİZ. SEMAZEN GÖSTERİSİ: MEVLEVİ ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN SERGİLENEN SEMA GÖSTERİSİ. KARİKATÜRİST HİZMETİ: KARİKATÜR SANATÇISI HOCAMIZ DAVETLİLERİNİZİN KARİKATÜRLERİNİ ÇİZİP, ÜCRETSİZ OLARAK SİZİN ADINIZA KENDİLERİNE HEDİYE EDERLER. MEHTERAN GÖSTERİSİ: MEHTERAN EKİBİ TARAFINDAN ETKİNLİKLERİNİZDE BİZLERİ GEÇMİŞİMİZİN ŞAN VE ŞEREF DOLU DÖNEMLERİNE GÖTÜRECEK MEHTERAN KONSERİ. 8 KİŞİLİK, 10 KİŞİLİK,   12 KİŞİLİK MEHTERAN EKİPLERİ. DANS GÖSTERİLERİ: PROFESYONEL DANS GRUPLARI, MODERN DANS GRUPLARI, KLASİK DANS GRUPLARI, LATİN DANS GRUPLARI, ORYANTAL SANATÇILARI, KOLBASTI GÖSTERİSİ. HALK OYUNU GÖSTERİLERİ: HALK OYUNU SANATÇILARININ SERGİLEDİĞİ AŞUK MAŞUK GÖSTERİSİ, YÖRESEL HALK OYUNU GÖSTERİLERİ, HALK OYUNU GRUPLARI, YÖRESEL EKİPLER. ATEŞ GÖSTERİLERİ: ATEŞ DANSI, POİ DANSI VE ATEŞ YUTAN İNSAN GÖSTERİSİ. ETKİNLİKLERİNİZDE HERHANGİ BİR TEHLİKESİ BULUNMAYAN ATEŞ DANSI GÖSTERİLERİNE YER VEREBİLİRSİNİZ. ATEŞ DANSI GÖSTERİSİNİ YAPAN ARKADAŞLARIMIZ PROFESYONEL OLMAKLA BİRLİKTE ”0” RİSKLE ÇALIŞIRLAR. DOĞUM GÜNÜ ANİMASYONLARI: DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ EĞLENCELERİ İÇİN PROFESYONEL ANİMASYON VE GÖSTERİ HİZMETLERİ. PALYAÇOLAR, KOSTÜMLÜ ANİMATÖRLER, ÖRÜMCEK ADAM, PAMUK PRENSES, BATMAN, NASREDDİN HOCA, NOEL BABA, NOEL ANNE, MELEK,  KORSAN, SİNDİRELLA. SİHİRBAZ VE JONGLÖR GÖSTERİLERİ, KARİKATÜRİST HİZMETİ, KUKLA GÖSTERİSİ VE DAHA NİCELERİ. SÜNNET DÜĞÜNÜ EĞLENCELERİ: SÜNNET DÜĞÜNÜ EĞLENCELERİ KAPSAMINDA BİRBİRİNDEN İLGİNÇ VE NEŞELİ GÖSTERİLERLE HİZMETİNİZDEYİZ. SÜNNET DÜĞÜNÜNÜZDE SİHİRBAZ GÖSTERİLERİNİ, NASRETTİN HOCA’NIN EŞEĞİ İLE BİRLİKTE SUNDUĞU EĞLENCEYİ, KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİNİ, KUKLA GÖSTERİLERİNİ, PALYAÇO EĞLENCELERİNİ, YENİÇERİ ASKERLERİ İLE TAHT GÖSTERİSİNİ, VOLKAN-CONFETİ SHOW VE DAHA NİCE EĞLENCELİ GÖSTERİLERE YER VERMEK İSTERSENİZ PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ. PİKNİK EĞLENCELERİ: PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN ŞİŞME OYUN PARKLARI KİRALAMA VE ANİMASYON HİZMETLERİ. SİHİRBAZ, KARAGÖZ HACİVAT TİYATROSU, NASRETTİN HOCA VE EŞEĞİNİN EĞLENCELİ GÖSTERİSİ, PALYAÇO VE MASAL KAHRAMANI KOSTÜMLÜ ANİMATÖRLER. RAMAZAN ETKİNLİKLERİ: BELEDİYELER, AVM LER, ŞİRKETLER VE ÇEŞİTLİ KURUM-KURULUŞLARIN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA PROFESYONEL GÖSTERİ HİZMETLERİ. FESTİVAL GÖSTERİLERİ: FESTİVAL ORGANİZASYONLARINIZI BİR KARNAVALA DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN EĞLENCE, ANİMASYON, GÖSTERİ VE SÜSLEME HİZMETLERİ. DİZİ, FİLM, BELGESEL ÇEKİMLERİ VE SETLERİ İÇİN GÖSTERİ EKİPLERİ: TV PROGRAMLARININ ÇEKİMLERİ İÇİN PROFESYONEL GÖSTERİ SANATÇILARI. AKROBAT, ATEŞBAZ, KARİKATÜRİST SERVİSİ, ÇOCUK ANİMASYONLARI, KOMİK ANİMASYON, MEHTERAN GÖSTERİSİ VE KOSTÜMLÜ HEDİYE SERVİSİ. ÇEŞİTLİ İLGİNÇ KOSTÜMLER EŞLİĞİNDE PROFESYONEL TİYATRO OYUNCULARI ARACILIĞIYLA HEDİYELERİNİZİ SEVDİKLERİNİZE ULAŞTIRIYORUZ. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETE GEÇİNİZ. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR ÇEŞİTLİ KURUM VE KURULUŞLARIN, FİRMALARIN, ŞİRKETLERİN KENDİ BÜNYELERİNDE VEYA HERHANGİ BİR DAVET VE ETKİNLİK ALANINDA DÜZENLEYECEKLERİ ORGANİZASYONLARI İÇİN FİRMAMIZ LOJİSTİK DESTEK, SÜSLEME ÇALIŞMALARI, MALZEME VE PERSONEL TEMİNİ, CATERİNG, KOKTEYL, EKİPMAN KİRALAMA, GÖSTERİ, REKLAM, TANITIM, EĞLENCE VE AKTİVİTE HİZMETLERİ VERMEKTEDİR. BU ALANLARDAKİ HİZMET BAŞLIKLARIMIZI ŞÖYLE ÖZETLEYEBİLİRİZ. FUAR ORGANİZASYON: FUAR ORGANİZASYONLARI İÇİN SÜSLEMELER, FUAR STANDI SÜSLEMELERİ, LOGOLU REKLAM BALONLARI, İLGİ ÇEKECEK AKTİVİTELER, REKLAM VE TANITIM HİZMETLERİ, FUAR STANDLARI İÇİN HOST VE HOSTES TEMİNİ. ŞİRKET ORGANİZASYONU: ŞİRKET ETKİNLİKLERİ, ŞİRKET PİKNİĞİ ORGANİZASYONLARI VE ŞİRKET YEMEĞİ ORGANİZASYONLARI. BAYİİ TOPLANTISI ORGANİZASYONLARI: BAYİİ TOPLANTISI ORGANİZASYONLARI İÇİN SÜSLEMELER, EKİP-EKİPMAN TEMİNİ VE LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİ. DAVET ORGANİZASYONU: DAVET ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN A’DAN Z’YE ORGANİZASYON EKİPMAN KİRALAMA, EKİP TEMİNİ, SÜSLEME HİZMETLERİ VE HER TÜRLÜ LOJİSTİK DESTEK. TOPLANTI ORGANİZASYONU: TOPLANTI ORGANİZASYONLARI İÇİN LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİ, EKİPMAN-EKİP TEMİNİ VE SÜSLEME HİZMETLERİ. ŞİRKET YEMEĞİ ORGANİZASYONLARI: ŞİRKET YEMEĞİ ORGANİZASYONLARI İÇİN SÜSLEMELER, CATERİNG HİZMET VE EKİP-EKİPMAN TEMİNİ. HOSTES TEMİNİ: DAVET, ORGANİZASYONLAR VE FUARLARINIZ İÇİN KARŞILAMA, YÖNLENDİRME VE SERVİS HOSTESLERİ. KONGRE ORGANİZASYONU: KONGRE ORGANİZASYONLARI İÇİN SUNUCU TEMİNİ, SÜSLEME ÇALIŞMALARI, EKİP-EKİPMAN TEMİNİ VE LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİ. TANITIM ORGANİZASYONU: REKLAM VE TANITIM AKTİVİTELERİ İÇİN KOSTÜMLÜ TANITIM ELEMANLARI, SÜSLEME VE PROMOSYON ÇALIŞMALARI. FUAR STANDI: FUAR STANDLARININ TASARIMI, DİZAYNI, KURULUMU VE SÜSLENMESİ. FUAR STANDLARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE HOST VE HOSTES TEMİNİ. FUAR SÜSLEMELERİ: FUAR ALANLARININ KURUMSAL RENKLERE VE FUAR KONSEPTİNE GÖRE BALON, BASKILI BALONLAR, REKLAM BALONLARI, BAYRAKLAR, TÜLLER, KUMAŞLAR VE ÇEŞİTLİ BASKILI REKLAM MATERYALLERİ İLE SÜSLENMESİ. FUARLAR STANDI SÜSLEMELERİ: FUAR STANDLARININ KURUMSAL RENKLERİNİZ VE KONSEPTE GÖRE BALON, BAYRAK, TÜL, KUMAŞ VE BASKILI REKLAM MATERYALLERİ İLE SÜSLENMESİ. GEMİ İNDİRME TÖRENLERİ: GEMİ İNDİRME TÖRENİ ORGANİZASYONLARI İÇİN SÜSLEME, ÇADIR KURULUMU, PROTOKOL HİZMETLERİ, EKİPMAN TEMİNİ VE LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİ. TEMEL ATMA TÖRENLERİ: TEMEL ATMA TÖRENİ ORGANİZASYONLARI, SÜSLEME HİZMETLERİ VE KONFETİ GÖSTERİSİ, EKİPMAN VE ELEMAN TEMİNİ. LANSMAN ORGANİZASYONU: LANSMAN ORGANİZASYONLARI İÇİN EKİP VE EKİPMAN TEMİNİ, GÖSTERİ GRUPLARI, TANITIM ELEMANLARI, KOKTEYL ORGANİZASYONU HİZMETLERİ VE LOJİSTİK DESTEK. SEMİNER ORGANİZASYONLARI: SEMİNER ORGANİZASYONLARI İÇİN EKİP-EKİPMAN TEMİNİ, SÜSLEME VE LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİ. KURUMSAL ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? KURUMSAL ORGANİZASYONLARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: ÖNCELİKLE SORUN YAŞAMAMAK İÇİN HİZMET ALACAĞINIZ FİRMALARI, KURUM VE KURULUŞLARI SEÇERKEN ÖZEN GÖSTERMENİZİ ORGANİZASYON ÖNCESİ GEREKLİ TEYİTLERİ ALMANIZI TAVSİYE EDERİZ. REKLAM ORGANİZASYONLARI, TOPLANTI YERİ TEMİNİ, FUAR ORGANİZASYONU VE FUAR STANDLARI, PİKNİK ORGANİZASYONU, KURULUŞ VE YILDÖNÜMÜ ORGANİZASYONLARI, GALA YEMEKLERİ, KONGRE ORGANİZASYON HİZMETLERİ, KOKTEYL VE LANSMAN ORGANİZASYONU, ÜRÜN TANITIMLARI, MARKETİNG AKTİVİTELERİ, KONGRE, FUAR VE KURUMSAL ORGANİZASYON FİRMALARI ARASINDAKİ HİZMET KALİTESİ FARKI İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

DÖNEMSEL ORGANİZASYONLAR DÖNEMSEL ORGANİZASYONLAR ÇEŞİTLİ KURUM VE TOPLULUKLARIN, ŞİRKETLERİN, DERNEKLERİN, EĞİTİM KURUMLARININ, AVM VE MAĞAZALARIN SIKLIKLA İHTİYAÇ DUYDUĞU BİR ORGANİZASYON TÜRÜDÜR. ŞİRKETİMİZ BU DÖNEMELERDEKİ EKTİNLİKLER İÇİN PROFESYONEL VE EKONOMİK HİZMETLER SUNAR. BELEDİYELER, EĞİTİM KURUMLARI, AVM VE ÇEŞİTLİ KURUM-KURULUŞLAR İÇİN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ, RAMAZAN ETKİNLİKLERİ, EĞİTİM KURUMLARINDAKİ YIL SONU TÖRENLERİ VE MEZUNİYETLERİ, SEVGİLİLER GÜNÜ AKTİVİTELERİ, YILBAŞI AKTİVİTELERİ, SİTELER VE MEVSİMSEL HİZMET VEREN KURUMLAR İÇİN BAHAR ŞENLİKLERİ, YAZA MERHABA PARTİLERİ, MİLLİ GÜN VE BAYRAMLARDA DÜZENLENEN PROGRAMLARI ÖRNEK OLARAK GÖSTEREBİLİRİZ. DÖNEMSEL ORGANİZASYONLARIMIZDAN BAZILARINI ŞÖYLE SIRALAYABİLİRİZ: 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ ANİMASYON GÖSTERİ İÇERİĞİ FİYATI 23 NİSAN ETKİNLİK PAKETİ-1: – ALAN SÜSLEMESİ: BALON SÜSLEMELERİ (ZİNCİR BALON SÜSLEME, ÇİÇEK BALONLAR, GİRİŞE KEMER) – SİHİRBAZ GÖSTERİSİ – 2 ANİMATÖR PALYAÇO (YARIŞMALAR, OYUNLAR, YÜZ BOYAMA, BALON DAĞITIMI) – PAMUK ŞEKERİ ARABASI İLE PAMUK ŞEKER DAĞITIMI – POPCORN ARABASI İLE PATLAMIŞ MISIR DAĞITIMI 2.500 TL 23 NİSAN ETKİNLİĞİ PAKETİ-2: 2 ANİMATÖR PALYAÇO , SİHİRBAZ VE ALAN SÜSLEMESİ VE POPCORN ARABASI     2.000 TL 23 NİSAN ETKİNLİĞİ PAKETİ-3: 2 ANİMATÖR PALYAÇO, SİHİRBAZ VE ALAN SÜSLEMESİ      1.500 TL PALYAÇO GÖSTERİLERİ (YARIŞMALAR, OYUNLAR, YÜZ BOYAMASI, SOSİS BALON)          250 TL KOSTÜMLÜ ANİMATÖRLER (ÖRÜMCEK ADAM, PRENSES, VB)    250 TL SİHİRBAZ GÖSTERİSİ        600 TL KUKLA GÖSTERİLERİ         600 TL KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ   600 TL TAHTA BACAK GÖSTERİSİ            400 TL JONGLÖR GÖSTERİSİ       600 TL KARİKATÜRİST TEMİNİ    500 TL BANDO GÖSTERİSİ                2.500 TL PATLAMIŞ MISIR (POPCORN) ARABASI               600 TL PAMUK ŞEKERİ ARABASI               600 TL MACUNCU                600 TL MARAŞ DONDURMACISI               1.250 TL ETKİNLİK ALANI SÜSLEMESİ      1.000 TL ŞİŞME OYUN PARKI KAYDIRAKLI ZIP-ZIP        1.200 TL RAMAZAN EĞLENCELERİ: (KARAGÖZ HACİVAT, MEDDAH, ORTA OYUNU, AŞUK MAŞUK, KANTO, SİHİRBAZ, KUKLA VE ANİMASYON GÖSTERİLERİ) YILBAŞI ORGANİZASYONLARI: YILBAŞI SÜSLEMELERİ, YENİYIL ORGANİZASYONLARI İÇİN SÜSLEME HİZMETLERİ. NOEL BABA HEDİYE SERVİSİ. NOEL ANNE SERVİSİ. IŞIKLI YILBAŞI SÜSLEMELERİ: LED IŞIKLI YILBAŞI SÜSLEMELERİ. CADDE SÜSLEMELERİ, MAĞAZA VİTRİNLERİ SÜSLEMESİ, EV VE ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ SÜSLEMESİ. YILBAŞI MAĞAZA SÜSLEMELERİ VE VİTRİN DEKORASYON. MEZUNİYET TÖRENLERİ: MEZUNİYET TÖRENİ ORGANİZASYONLARI, ÖĞRENCİLERİN VE YAKINLARININ UNUTAMAYACAĞI ÖZEL ZAMANLARDIR. HASBORA ORGANİZASYON OLARAK MEZUNİYETLER İÇİN SÜSLEMELER, EKİP VE EKİPMAN KİRALAMA, VOLKAN VE KONFETİ GÖSTERİLERİ VE CATERİNG HİZMETLERİ SUNMAKTAYIZ. MEZUNİYET TÖRENİ ORGANİZASYONLARI HİZMETLERİMİZDEN İSTEDİĞİNİZİ SEÇEBİLİRSİNİZ VEYA TÜM ORGANİZASYONU BİRLİKTE DÜZENLEYEBİLİRİZ. RESMİ BAYRAM VE KUTLAMA ORGANİZASYONLARI: 29 EKİM KUTLAMALARI, 23 NİSAN ŞENLİKLERİ VE BENZERİ MİLLİ BAYRAM VE KUTLAMALAR İÇİN ORGANİZASYON, SÜSLEME, GÖSTERİ KOKTEYL, CATERİNG VE EKİP-EKİPMAN TEMİNİ. SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ: SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN SÜSLEMELER VE HEDİYE SERVİSİ. MAĞAZA, RESTAURANT VE ÇEŞİTLİ MEKAN SÜSLEMELERİ, KALPLİ BALON SÜSLEMELERİ, KALPLİ UÇAN BALON BUKETLERİ VE KOSTÜMLÜ SÜRPRİZ HEDİYE SERVİSLERİ. 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ: 23 NİSAN ORGANİZASYONLARI İÇİN EĞLENCE, PALYAÇO, SÜSLEME VE GÖSTERİ HİZMETLERİ. BAYRAK BASKILI UÇAN BALON SERVİSİ VE UÇAN BALON DAĞITIMI. MEVSİMSEL ETKİNLİKLER: YAZA MERHABA PARTİLERİ, PASKALYA KUTLAMALARI, BAHAR ŞENLİKLERİ VB ETKİNLİK ORGANİZASYONLARI. DÖNEMSEL ORGANİZASYONLAR NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? MEVSİMSEL ORGANİZASYONLAR İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: MEVSİMSEL VE DÖNEMSEL ETKİNLİKLERİN EN ÖNEMLİ UNSURU KONSEPTLERİDİR. YAPILACAK ORGANİZASYONLARIN KURGUSU VE SÜSLEME ÇALIŞMALARI, DÖNEMSEL ETKİNLİĞİN KONSEPTİNE UYGUN OLMALIDIR. BU TÜR ORGANİZASYONLAR YILIN FARKLI DÖNEMLERİ VE MEVSİMLERİNDE OLACAĞI İÇİN MEVSİM ŞARTLARI DA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMALIDIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETE GEÇİNİZ.

PARTİ, EĞLENCE VE ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI ŞİRKET OLARAK SİZE,  ÖZEL GÜNLERİNİZİ DAHA EĞLENCELİ  VE RENKLİ HALE GETİRMEK, UNUTULMAZ ANLAR YAŞAMANIZ SAĞLAMAK İÇİN GÖSTERİ, AKTİVİTE, ANİMASYON VE EĞLENCE HİZMETLERİ SUNUYORUZ. PARTİ VE EĞLENCELER İÇİN SİZLERE SUNDUĞUMUZ SÜSLEME, GÖSTERİ, EKİP-EKİPMAN TEMİNİ HİZMETLERİNDEN İSTEDİKLERİNİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ. YILBAŞI PARTİLERİ, DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ, YAZA MERHABA PARTİLERİ, AFTER PARTİLER, VEDA PARTİSİ VB. PARTİ ETKİNLİKLERİ İÇİN EKİPMAN TEMİNİ, KONSEPTLİ SÜSLEMELER, GÖSTERİ VE EĞLENCE HİZMETLERİ. RESTORAN, BALO SALONLARI, EĞLENCE MEKANLARI, KURUMLARIN ETKİNLİK ALANLARI VE HATTA ŞİRKETLERİN OFİS KATLARINDA BİLE DÜZENLENEN PARTİLER KAPSAMINDA VERDİĞİMİZ HİZMETLERİ ÖZET OLARAK ŞU ŞEKİLDE SIRALANIR. SÜSLEMELER, KOKTEYL İKRAMLARI, CATERİNG HİZMETİ, KOTEYL MASASI TEMİNİ VE SÜSLEMESİ, BAR TABURELERİ, SES SİSTEMİ KURULUMU VE DJ, KONSEPTE UYGUN PARTİ SÜSLEMELERİ, MASA SANDALYE SÜSLEMELERİ VE ÇEŞİTLİ GÖSTERİLER. AYRICA ÖZEL GÜNLERİNİZDE KOSTÜMLÜ EKİP ARKADAŞLARIMIZ ARACILIĞIYLA SEVDİKLERİNİZE ULAŞTIRILMASI İÇİN  SÜRPRİZ HEDİYE SERVİSLERİ HİZMETİ SAĞLIYORUZ.  PARTİ, EĞLENCE VE ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI HİZMETLERİMİZİN BAZILARINI İSE ŞÖYLE SIRALAYABİLİRİZ: EĞLENCE EKİPMANLARI: DJ HİZMETİ VE SES DÜZENİ KURULUMU, ŞİŞME OYUN PARKLARI, KOKTEYL MASALARI, PİNYATALAR, KARNAVAL YİYECEKLER. EĞLENCE ORGANİZASYONLARI: ÇEŞİTLİ EĞLENCE ETKİNLİKLERİ, DOĞUM GÜNÜ EĞLENCELERİ, PİKNİK EĞLENCELERİ, SÜNNET EĞLENCELERİ, PALYAÇO ANİMASYONLARI, DANS GRUPLARI, EĞLENCE GÖSTERİLERİ, SİHİRBAZ GÖSTERİLERİ, AKROBASİ GRUPLARI, TİYATRO GÖSTERİLERİ, KUKLA GÖSTERİLERİ, KARAOKE HİZMETİ. PARTİ ORGANİZASYONLARI: DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ, YETİŞKİN VE ÇOCUKLAR İÇİN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ ORGANİZASYONLARI. PARTİ SÜSLEME MALZEMELERİ VE DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ SÜSLERİ. SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONLARI. SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI. SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI. YENİ YIL KUTLAMALARI VE NOEL BABA SERVİSİ. PİKNİK ORGANİZASYONLARI: PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN PİKNİK EĞLENCELERİ OYUN PARKLARI, SÜSLEME, GÖSTERİ HİZMETLERİ VE LOJİSTİK DESTEK. PARTİ VE EĞLENCE ORGANİZASYONLARI. TEMEL ATMA TÖRENLERİ. GEMİ İNDİRME TÖRENLERİ. YILBAŞI PARTİLERİ. BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ KÜÇÜK BÜYÜK HERKESİN İLGİSİNİ ÇEKEN ŞİŞME OYUN ALANLARI. SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE SERVİSİ VE SÜSLEME HİZMETLERİ. PARTİ VE EĞLENCE ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? PARTİ, EĞLENCE VE ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: BÖYLE ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARININ PLANLANAN ŞEKİLDE VE UMULANDAN DAHA GÜZEL OLMASI İÇİN HİZMET ALINAN FİRMANIN, ŞİRKETLERİN VE ORGANİZASYONUN YAPILACAĞI MEKANIN ÖZENLE SEÇİLMESİ GEREKMEKTEDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETE GEÇİNİZ. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

CATERİNG HİZMETLERİ DAVETLERİNİZ İÇİN YEMEK İKRAMLARININ ZAHMETİNE GİRMEK YERİNE BİZE BIRAKABİLİRSİNİZ. KİRALAMIŞ OLDUĞUNUZ MEKANDA YEMEK SERVİSİ BULUNMUYORSA VEYA DAVET KENDİNİZE AİT BİR ALANDA YAPILACAKSA CATERİNG HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ. YEMEK ÜRETİMİ YAPILIRKEN KULLANILAN ÜRÜNLERİN GÜVENİLİRLİĞİNE DİKKAT ETMEKTE SERTİFİKALI ÜRÜNLER KULLANMAKTAYIZ. YEMEKLERİN PİŞİRİLMESİ VE SERVİSİ NOKTASINDA HİJYENİN YANSIRA GÜLER YÜZLÜ SUNUM OLMAZSA OLMAZIMIZDIR. DÜĞÜN & NİŞAN & DAVET YEMEKLERİ: KOKTEYL CATERİNG: AÇIK BÜFE: BRUNCH: SERPME KAHVALTI: BARBEKÜLER: PİKNİK MENÜLERİ: İFTAR YEMEKLERİ: YEMEK MENÜ İÇERİĞİ  FİYATI ET SOTE MENÜ ET SOTE, PİLAV, PATATES PÜRESİ, SALATA, TATLI İÇECEKLER: KOLA, FANTA, AYRAN, MEYVE SUYU, SU, SODA 100 KİŞİ İÇİN 30,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 28.50 TL 300 KİŞİ İÇİN 27.00 TL 400 KİŞİ İÇİN 25.00 TL 500 KİŞİ İÇİN 22,50 TL TAVUK SOTE MENÜ TAVUK SOTE, PİLAV, PATATES PÜRESİ, SALATA, TATLI İÇECEKLER: KOLA, FANTA, AYRAN, MEYVE SUYU, SU, SODA 100 KİŞİ İÇİN 25,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 23,50 TL 300 KİŞİ İÇİN 22.00 TL 400 KİŞİ İÇİN 20.00 TL 500 KİŞİ İÇİN 17,50 TL DÖNER MENÜ ET DÖNER, PİLAV, PATATES PÜRESİ, SALATA, TATLI İÇECEKLER: KOLA, FANTA, AYRAN, MEYVE SUYU, SU, SODA 100 KİŞİ İÇİN 40,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 38,00 TL 300 KİŞİ İÇİN 35.00 TL 400 KİŞİ İÇİN 32.00 TL 500 KİŞİ İÇİN 28,00 TL KÖFTE MENÜ KÖFTE, PİLAV, PATATES PÜRESİ, SALATA, TATLI İÇECEKLER: KOLA, FANTA, AYRAN, MEYVE SUYU,  SU, SODA 100 KİŞİ İÇİN 35,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 33,00 TL 300 KİŞİ İÇİN 30.00 TL 400 KİŞİ İÇİN 27.00 TL 500 KİŞİ İÇİN 23.00 TL SET MENÜ I ÖRDÖVR TABAĞI B.PEYNİR, K.PEYNİR, DOMATES SÖĞÜŞ, SALATALIK SÖĞÜŞ, ET JAMBON, PİLİÇ JAMBON, PATLICAN SALATA, PEMBE SULTAN ACILI EZME, Z.YAĞLI MİNİ YAPRAK SARMA, AMERİKAN SALATA AKDENİZ SALATASI (RENKLİ YEŞİLLİKLER VE ÖZEL SOS İLE) PAÇANGA BÖREĞİ SAFARNLI PİLAV DANA ROSTO VEYA HÜNKAR BEĞENDİ VEYA KUZU TANDIR VEYA BÖFSTRONGONOF GARNİTÜRLER DESERT İKRAMLAR SERPME MEVSİM MEYVELERİ SEPETLERİ TATLI TABAKLARI (FISTIKLI SARMA, CEVİZLİ BAKLAVA, BÜLBÜL YUVASI) EKMEK İKRAMLARI SUSAMLI, BAGET, ROL, SADE, KEPEKLİ, ÇAVDAR, GALETE İÇECEKLER COLA, FANTA, SPRİTE, AYRAN, PORTAKAL SUYU, VİŞNE SUYU, ŞEFTALİ SUYU, KAYISI SUYU,  SODA, SU 100 KİŞİ İÇİN 65,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 60,00 TL 300 KİŞİ İÇİN 55.00 TL 400 KİŞİ İÇİN 50.00 TL 500 KİŞİ İÇİN 45,00 TL SET MENÜ II ÖRDÖVR TABAĞI K.PEYNİR, DOMATES SÖĞÜŞ, SALATALIK SÖĞÜŞ, SALAM, PATLICAN SALATA, PEMBE SULTAN, ACILI EZME, RUS SALATA AKDENİZ SALATASI (RENKLİ YEŞİLLİKLER VE ÖZEL SOS İLE) TEREYAĞLI SU BÖREĞİ PİLAV ET KAVURMA GARNİTÜRLER DESERT İKRAMLAR SERPME MEVSİM MEYVELERİ SEPETLERİ TATLI TABAKLARI (FISTIKLI SARMA, CEVİZLİ BAKLAVA, BÜLBÜL YUVASI) EKMEK İKRAMLARI SUSAMLI, BAGET,ROL, SADE,KEPEKLİ, ÇAVDAR, GALETE İÇECEKLER COLA, FANTA, SPRİTE, AYRAN, PORTAKAL SUYU, VİŞNE SUYU, ŞEFTALİ SUYU, KAYISI SUYU,  SODA, SU 100 KİŞİ İÇİN 55,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 52.00 TL 300 KİŞİ İÇİN 48.00 TL 400 KİŞİ İÇİN 44.00 TL 500 KİŞİ İÇİN 40,00 TL SET MENÜ III ÖRDÖVR TABAĞI B.PEYNİR, DOMATES SÖĞÜŞ, SALATALIK SÖĞÜŞ, SALAM , PATLICAN SALATA, PEMBE SULTAN, ACILI EZME, RUS SALATA MEVSİM SALATA TEREYAĞLI SU BÖREĞİ PİLAV CURRYLİ VEYA SOYALI PİLİÇ DİLİMLERİ GARNİTÜRLER DESERT İKRAMLAR TATLI TABAKLARI (FISTIKLI SARMA, CEVİZLİ BAKLAVA, BÜLBÜL YUVASI) EKMEK İKRAMLARI SUSAMLI, BAGET, ROL, SADE, KEPEKLİ, ÇAVDAR, GALETE İÇECEKLER COLA, FANTA, SPRİTE, AYRAN, PORTAKAL SUYU, VİŞNE SUYU, ŞEFTALİ SUYU, KAYISI SUYU,  SODA, SU 100 KİŞİ İÇİN 45,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 42,50 TL 300 KİŞİ İÇİN 40,00 TL 400 KİŞİ İÇİN 37,00 TL 500 KİŞİ İÇİN 32,50 TL AÇIK BÜFE YEMEK MENÜ SALATA İSTASYONU AKDENİZ SALATA LOLOROSSO ENDEVİYEN SALATA MEVSİM SALATA ÇERİ DOMATES ŞÖĞÜŞ SALATA ZEYTİNYAĞLI İSTASYONU KABAKTA SANDAL SEFASI MÜCVER ŞAKŞUKA ACILI EZME PATLICAN EZME SALATA MERCİMEK KÖFTE ISPANAK TARATOR BİBER BARONİ KARIŞIK DOLMA ÇEŞİTLERİ ANA YEMEK İSTASYONU TOPKAPI SARMA KUZU TANDIR MİNİ KARNIYARIK MİNİ SULTAN KEBAP KARIŞIK IZGARA YARDIMCI YEMEK İSTASYONU İÇ PİLAV SPAGETTİ FIRIN MAKARNA TEREYAĞLI SU BÖREĞİ MEVSİM MEYVELERİNDEN KEBAP TATLI İSTASYONU FISTIKLI KABAK TOPLARI ŞÖZBEK MİNİ FIRIN SÜTLAÇ HAMUR TATLILARI EKMEK İSTASYONU DOMATESLİ PANİNİ AYÇEKİRDEKLİ PANİNİ KEPEKLİ ROL SADE ROL DEKOR EKMEK SEPETİ SUSAMLI VE ÇEVDARLI BAGET LİMİTSİZ SOFT İÇECEKLER DEMLEME ÇAY, NESCAFE VE MEYVE ÇAYLARI COLA,FANTA, SPRİTE, LİHT COLA, TÜM MEYVA SUYU ÇEŞİTLERİ, SU VE SODA 100 KİŞİ İÇİN 100,00 TL 150 KİŞİ İÇİN 95,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 90,00 TL 300 KİŞİ İÇİN 80.00 TL SERPME KAHVALTI MENÜ KAŞAR PEYNİR ÇEÇİL PEYNİR TULUM PEYNİR ÖRĞÜ PEYNİR BAL KAYMAK TEREYAĞ VİŞNE REÇELİ SİYAH ZEYTİN YEŞİL ZEYTİN ÇERİ DOMATES ÇENGEL SALATALIK HAŞLANMIŞ YUMURTA DANA SALAM DEMLEME ÇAY PORTAKAL SUYU SU SODA NANE YAPRAĞINDA LİMONATA SUSAMLI BAGET EKMEK KIZARTILIŞ EKMEK KEPEK EKMEĞİ KÖY EKMEĞİ SİMİT 100 KİŞİ İÇİN 40,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 37,50 TL 300 KİŞİ İÇİN 35.00 TL 400 KİŞİ İÇİN 32.00 TL 500 KİŞİ İÇİN 27,50 TL AÇIK BÜFE KAHVALTI &BRUNCH MENÜ PEYNİR İSTASYONU EZİNE PEYNİR KAŞAR PEYNİR ÇEÇİL PEYNİR TULUM PEYNİR ÖRĞÜ PEYNİR BEYAZ PEYNİR ŞARKÜTERİ İSTASYONU DANA JANBON SEBZELİ PİLİÇ JANBON KAHVALTILIK SUCUK FISTIKLI SALAM BAL KAYMAK TEREYAĞ VİŞNE REÇELİ GÜL REÇELİ SİYAH ZEYTİN YEŞİL ZEYTİN ÇERİ DOMATES ÇENGEL SALATALIK SICAK İSTASYONU HAŞLANMIŞ YUMURTA YUMURTALI EKMEK OMLET SİGARA BÖREĞİ YUMURTALI PATATES SOSLU SOSİS SOSLU BİBER BARONİ BALLI KREP DEMLEME ÇAY SÜT PORTAKAL SUYU, MEYVE SUYU SU SODA NANE YAPRAĞINDA LİMONATA KEK ÇEŞİTLERİ MİNİ AÇMA, MİNİ POÇA SUSAMLI BAGET EKMEK KIZARTILIŞ EKMEK KEPEK EKMEĞİ KÖY EKMEĞİ SİMİT 100 KİŞİ İÇİN 50,00 TL 200 KİŞİ İÇİN 45.00 TL 300 KİŞİ İÇİN 40.00 TL 400 KİŞİ İÇİN 35.00 TL 500 KİŞİ İÇİN 30,00 TL İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

PİKNİK ORGANİZASYONU İNSANLAR, PİKNİK YAPTIKLARI O YEŞİL ALANLARDA GÜNLÜK YAŞAMIN STRESİNDEN UZAKTA, DOĞADAKİ GÜZELLİKLERİN VE SEVDİKLERİYLE EĞLENMENİN VERDİĞİ KEYİFİN FARKINA VARIRLAR, KENDİLERİNİ MUTLU HİSSEDERLER. PİKNİKLERİNİZİN DAHA RENKLİ VE EĞLENCELİ OLMASI İÇİN SİZLERE SUNDUĞUMUZ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI, DERNEKLER, ŞİRKETLER, FİRMALAR, EĞİTİM KURUMLARI GİBİ KALABALIK TOPLULUKLAR YILDA EN AZ BİR DEFA BİR ARAYA GELİP GÜZEL VAKİT GEÇİRECEKLERİ PİKNİK ORGANİZASYONUNA GEREKSİNİM DUYARLAR. HASBORA ORGANİZASYON OLARAK  SIFIR SORUN İDDİASIYLA PİKNİK ORGANİZASYONU HİZMETİ VERİYORUZ. PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN BAŞLICA HİZMETLERİMİZİ İSE  ŞÖYLE SIRALAYABİLİRİZ: PİKNİK EĞLENCELERİ: PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN ANİMASYON VE GÖSTERİ HİZMETLERİ,PALYAÇO VE KOSTÜMLÜ ANİMASYON EKİPLERİ, SİHİRBAZ VE JONGLÖR GÖSTERİLERİ, SHOW GRUPLARI,KUKLA GÖSTERİLERİ, NASRETTİN HOCA EĞLENCESİ, KARAGÖZ HACİVAT VE ÇEŞİTLİ TİYATRO GÖSTERİLERİ. PİKNİK SÜSLEMELERİ: PİKNİK ALANLARININ BAYRAKLAR, BALONLAR VE KONSEPT MATERYALLER İLE SÜSLENMESİ. SANDALYA VE MASA TEMİNİ: PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN ÇEŞİTLİ ŞEKİLLERDE VE ÖLÇÜLERDE MASA SANDALYELER. CATERİNG HİZMETİ: PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN ÇEŞİTLİ YEMEK MENÜLERİ. YEMEKLERİN PİŞİRİLMESİ VE SERVİSİ, HİJYENİK KOŞULLARDA PİKNİK ALANINDA YAPILMAKTADIR KARNAVAL YİYECEKLER: PAMUK ŞEKERİ ARABASI, PATLAMIŞ MISIR ARABASI, OSMANLI MACUNU, POPCORN MAKİNASI, OSMANLI ŞERBETÇİSİ, GÖZLEMECİ, MARAŞ DONDURMACISI. ARABALARIN BAŞINDA KOSTÜMLÜ BİR ELEMAN BULUNUR VE DAVETLİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIM YAPARLAR. ŞİŞME OYUN PARKLARI: ŞİŞME OYUN EKİPMANLARI PİKNİK ALANLARINDA UYGUN YERLERE KURULUR VE AKTİVİTE BOYUNCA OYUN PARKININ BAŞINDA, OYUN PARKININ GÜVENLİĞİ VE İDARESİNDEN SORUMLU BİR ELEMAN BULUNUR. BAŞLICA ŞİŞME OYUN EKİPMANLARIMIZ İSE ŞUNLARDIR: CANLI LANGIRT, ŞİŞME ZIPZIP, TOP HAVUZU, ŞUT BECERİSİ, RODEO, SUMO GÜREŞİ, TIRMANMA PİRAMİDİ. ŞİRKET PİKNİĞİ ORGANİZASYONLARI: ŞİRKET ÇALIŞANLARI, YÖNETİCİLERİ VE ŞİRKET MENSUPLARININ AİLELERİ İÇİN YILIN BELİRLİ DÖNEMLERİNDE MOTİVASYON, KAYNAŞMA VE EĞLENCE AMAÇLI DÜZENLENEN PİKNİK ORGANİZASYONLARIDIR. HASBORA ORGANİZASYON OLARAK, ŞİRKET PİKNİĞİ ETKİNLİKLERİNİZİN DAHA EĞLENCELİ, KUSURSUZ OLMASI İÇİN ORGANİZASYON, SÜSLEME, EĞLENCE, GÖSTERİ VE CATERİNG HİZMETLERİ VERİYORUZ. DERNEK PİKNİĞİ ORGANİZASYONLARI: DERNEK ÜYELERİ VE AİLELERİ İÇİN KAYNAŞMA VE TANIŞMA AMAÇLI DÜZENLENEN PİKNİK ORGANİZASYONLARIDIR. HASBORA ORGANİZASYON AİLESİ DERNEK PİKNİĞİ ETKİNLİKLERİ İÇİN SİZLERE PROFESYONEL ORGANİZASYON, SÜSLEME, EĞLENCE, GÖSTERİ VE CATERİNG-YEMEK HİZMETİ SUNAR. OKUL PİKNİĞİ ORGANİZASYONLARI: BAHAR AYLARININ GELMESİ EĞİTİM YILI SÜRECİNİN SONLARINA YAKLAŞILDIĞININ HABERCİSİDİR. ÖĞRENCİLERİN YAZ TATİLİ ÖNCESİ BİR ARAYA GELECEĞİ, EĞLENEREK AİLELERİ VE ARKADAŞLARI İLE HOŞ VAKİT GEÇİRECEKLERİ ETKİNLİKLERDİR OKUL PİKNİĞİ ORGANİZASYONLARI. HASBORA ORGANİZASYON AİLESİ, OKUL PİKNİĞİ ORGANİZASYONLARI İÇİN DOYASIYA EĞLENCE, ANİMASYON, GÖSTERİ, SÜSLEME VE CATERİNG HİZMETLERİ SUNAR. ÇEŞİTLİ KURUM, KURULUŞ VE TOPLULUKLAR İÇİN PİKNİK ORGANİZASYONLARI: HASBORA ORGANİZASYON OLARAK TÜM PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN EĞLENCE, GÖSTERİ, ANİMASYON, SÜSLEME, CATERİNG VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ SUNMAKTAYIZ. PİKNİK ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: PİKNİK ORGANİZASYONLARINDA KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ EN HOŞ SÜRPRİZ YAĞMURDUR. PİKNİK ORGANİZASYONUNDAN ÖNCE HAVA ŞARTLARININ NASIL OLACAĞINI KONTROL EDİP, BU DOĞRULTUDA HAREKET ETMENİZİ TAVSİYE EDERİZ. PİKNİK EĞLENCELERİ KALABALIK VE GENİŞ ALANDA OLACAĞI İÇİN GÜVENLİK ÇOK ÖNEMLİDİR. OYUNLAR VE ŞİŞME OYUN PARKLARINDA EMNİYET VE GÜVENLİĞE ÖNCELİK VERMEK GEREKİR. PİKNİKLERE KATILAN AİLELER DE BERABERLERİNDE ÇEŞİTLİ YİYECEK VE İÇECEKLER GETİRECEĞİ İÇİN, BU GIDALARIN TAZELİĞİ, GÜVENİRLİĞİ VE TEMİZLİĞİNE DİKKAT ETMEK GEREKİR. UNUTMAYALIM Kİ ORGANİZASYONLARDA GIDALARDAN KAYNAKLI SORUNLARA EN ÇOK PİKNİK ORGANİZASYONLARINDA RASTLANMAKTADIR. DETAYLI BİLGİ VE PİKNİK ORGANİZASYONU FİYATLARI İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETE GEÇİNİZ. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

MEZUNİYET TÖRENİ ORGANİZASYONU MEZUNİYET, UZUN VE ZORLU BİR SÜREÇ OLAN EĞİTİM HAYATININ MUTLU BİR AN İLE SONLANMASIDIR. MEZUNİYET ORGANİZASYONU PAKETİ VE EK HİZMETLER MİNDERLİ TİFFANY SANDLAYE TEMİNİ OKUL SÜSLEMESİ BALON VE TELA KURDELE İLE GEÇİŞ YOLU SÜSLEMESİ VE HALI SAHNE KURULUMU SES SİSTEMİ KURULUMU VE DJ KONFETİ MAKİNESİ İLE KONFETİ ATIMI VOLKAN GÖSTERİSİ MEZUNİYET VE KEP TÖRENİ ORGANİZASYONU PAKET FİYATLARI: 150 KİŞİ İÇİN 5.500 TL 200 KİŞİ İÇİN 6.250 TL 250 KİŞİ İÇİN 7.000 TL 300 KİŞİ İÇİN 7.750 TL 350 KİŞİ İÇİN 8.500 TL 400 KİŞİ İÇİN 9.000 TL 500 KİŞİ İÇİN 10.000 TL EK OLARAK: TRUS VE IŞIK SİSTEMİ KURULUMU 2.000 TL MEZUNİYET PASTASI (DONDURMALI DİLİM PASTA) 5 TL FOTOĞRAF ÇEKİMİ 400 TL VİDEO ÇEKİMİ 400 TL SANDALYELER İÇİN TÜL SÜSLEME 1,5 TL MEZUNİYET KOKTEYLİ KİŞİ BAŞI 17,5 TL MEZUNİYET TÖRENLERİ ORGANİZASYONLARI BİR DİĞER ADI İLE “KEP ATMA TÖRENİ” ÖMÜR BOYU HATIRALARIMIZDA YER EDECEK MÜSTESNA GÜNLERDENDİR. BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜN KUSURSUZ, SORUNSUZ OLMASI VE DAHA GÖRKEMLİ BİR HALE GETİRİLMESİ İÇİN, MEZUNİYET TÖRENİ İÇİN SUNDUĞUMUZ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ. FİRMA OLARAK VERDİĞİMİZ MEZUNİYET TÖRENİ ORGANİZASYONU KAPSAMINDAKİ HİZMETLERİMİZDEN BAZILARINI ŞÖYLE SIRALAYABİLİRİZ: MASA SANDALYA KİRALAMA CATERİNG HİZMETİ KOKTEYL SÜSLEME HİZMETLERİ GÖSTERİLER SAHNE KURULUMU SES SİSTEMİ KURULUMU VE  DJ HİZMETİ KONFETİ GÖSTERİSİ VOLKAN GÖSTERİSİ MEZUNİYET TÖRENİ ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? MEZUNİYET TÖRENİ ORGANİZASYONLARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: MEZUNİYET TÖRENİ ORGANİZASYONLARI ÖĞRENCİLERİN HEYECANI VE COŞKUSUNUN HAD SAFHADA OLACAĞI BİR ETKİNLİKTİR. MEZUNİYET ORGANİZASYONUNUN KUSURSUZ VE UNUTULMAZ OLMASI İÇİN, ORGANİZASYONUN AKIŞI VE PLANLAMALARI TİTİZLİKLE YAPILMALIDIR. MEZUNİYET TÖRENLERİNİN FİNAL ANI KEP ATMA ANIDIR VE BU ESNADA OLMASINI ŞİDDETLE TAVSİYE ETTİĞİMİZ UYGULAMA İSE KONFETİ YAĞMURUDUR. KONFETİ MAKİNASI İLE ATILAN KONFETİLERİN EŞLİĞİNDE KEPLERİN HAVAYA UÇUŞMASI HOŞ ENSTANTANELER OLUŞTURACAKTIR. YAPILACAK KONUŞMALARIN, MEZUNİYET BELGELERİNİN TAKDİMİNİN, KEP ATMA TÖRENİNİN VE YEMEĞİN ARDINDAN MÜZİK EĞLENCE PROGRAMINA GEÇİLMELİDİR. OKULLUNUZDA DÜZENLEYECEĞİNİZ YEMEKLİ-YEMEKSİZ MEZUNİYET ORGANİZASYONLARI İÇİN GEREKLİ OLAN EKİP-EKİPMAN, SÜSLEME VE PERSONEL TEMİNİ HİZMETLERİNİ FİRMAMIZDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ. AYRICA BAŞTA İSTANBUL’DA AVRUPA VE ANADOLU YAKASI OLMAK ÜZERE, CİVAR İL VE İLÇELERDE DE MEZUNİYET  TÖRENİ ORGANİZASYONLARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETE GEÇİNİZ. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

MASA SANDALYE SÜSLEME ORGANİZASYONLAR İÇİN MASA VE SANDALYE SÜSLEMELERİ. DAVETLER İÇİN MASA SANDALYE SÜSLEMELERİ. MASA SANDALYE GİYDİRME VE SÜSLEME HİZMETLERİ. MASA ÖRTÜSÜ SEÇENEKLERİ. SANDALYE SÜSLEMESİ VE TÜL FİYONK BAĞLAMA. MASA ÜSTÜ SÜSLEMELERİ. MASA ÜSTÜ DANTEL KAPAK SÜSLEMESİ, ÇİÇEKLİ ŞAMDAN SÜSLEME SEÇENEKLERİ, SUPLA SÜSLEME ÇEŞİTLERİ. MASA ÜSTÜ SÜSLEMELERİ İÇİN DEKORATİF ÜRÜNLER. PLASTİK SANDALYE SÜSLEME, TİFFANY SANDALYE SÜSLEMESİ, SANDALYE GİYDİRMESİ VE ÇİÇEK SÜSLEME SEÇENEKLERİ. MASA ÜSTÜ CANLI ÇİÇEK ARANJMANLARI VE YAPAY ÇİÇEK SÜSLEMELERİ. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

KARNAVAL YİYECEKLER “NOSTALJİK SOKAK SATICILARI” OLARAK TA BİLİNEN KARNAVAL YİYECEKLERİN, DAVET VE ETKİNLİKLERİNİZDE, DAVETLİLERE ÜCRETSİZ OLARAK İKRAM EDİLMESİ, ÇOCUKLAR KADAR YETİŞKİNLERİNDE DAMAKLARINDA HOŞ BİR TAT BIRAKACAKTIR. KOSTÜMLÜ DAĞITICILARI TARAFINDAN STANDALAR VEYA ARABALARDA DAĞITILAN BU İKRAMLARIN ÇOCUKLAR KADAR YETİŞKİNLERİNDE İLGİSİNİ ÇEKTİĞİNİ BELİRTMEK İSTERİZ. ŞİRKETİMİZ, DAVET VE ETKİNLİKLERİNİZDE, HİJYEN VE SAĞLIK KURALLARINDAN ÖDÜN VERMEDEN KARNAVAL YİYECEKLER HİZMETİ SUNMAKTADIR. KOSTÜMLÜ KİŞİLER TARAFINDAN ÜCRETSİZ DAĞITILAN KARNAVAL YİYECEKLERİN BİR DİĞER ADI DA ANİMASYON YİYECEKLERDİR. NOSTALJİK YİYECEKLERDEN BAZILARINI ŞÖYLE SIRALAYABİLİRİZ: PAMUK ŞEKERİ ARABASI: PAMUK ŞEKERİ MAKİNESİ İLE ELDE EDİLEN PAMUK ŞEKERİ TAHTA ÇITALARA SARILARAK, ÇOCUK-YETİŞKİN İSTEYEN HERKESE KOSTÜMLÜ ELEMAN TARAFINDAN DAĞITILIR. POPCORN, PATLAMIŞ MISIR ARABASI: PATLAMIŞ MISIR MAKİNESİ İLE MISIRLAR TAZE-TAZE PATLATILARAK DAĞITILIR. POPCORN KUTULARI İLE KOSTÜMLÜ ELEMANI TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK İKRAM EDİLİR. MACUNCU: ÇEŞİTLİ BAHARATLAR VE ŞİFALI OTLARDAN OLUŞAN GELENEKSEL BİR TATLI TÜRÜDÜR OSMANLI MACUNU. ETKİNLİKLERDE MİNİKLER KADAR BÜYÜKLERİN DE İLGİYLE TADACAĞI TATLI İKRAMIDIR. KOSTÜMLÜ ELEMAN TARAFINDAN TAHTA ÇUBUKLARA SARILARAK DAĞITILIR. OSMANLI ŞERBETÇİSİ: ŞERBET GÜĞÜMÜNDE KOSTÜMLÜ ŞERBETÇİ TARAFINDAN BARDAKLARLA İKRAM EDİLİR. OSMANLI ŞERBETİ, DEMİRHİNDİ ŞERBETİ, VE ÇEŞİTLİ MEYVE ŞERBETLERİ SEÇENEKLERİMİZ MEVCUTTUR. GÖZLEMECİ: PEYNİRLİ, PATATESLİ, KIYMALI GÖZLEME ÇEŞİTLERİ ORGANİZASYONLARDA ANADOLU KADINLARININ YÖRESEL KIYAFETLERİ İLE PİŞİRİLİP İKRAM EDİLİR. KAHVECİ GÜZELİ: CARİYE KOSTÜMÜ GİYMİŞ BAYAN ELEMAN TARAFINDAN KAHVE ARABASINDA PİŞİRİLEN TÜRK KAHVELERİ CEZVELERDEN FİNCANLARA AKTARILARAK TEPSİLERLE DAĞITILIR. KESTANE ARABASI: KESTANELER KESTANE ARABASINDA PİŞİRİLİP TAZE VE SICAK BİR ŞEKİLDE DAĞITILIR. BOZACI: BOZA, DARI İRMİĞİ, SU VE ŞEKERDEN ÜRETİLEN BİR KIŞ İÇECEĞİDİR. BİLİNEN EN ESKİ TÜRK İÇECEKLERİNDEN BİRİDİR. ORGANİZASYONLARDA KOSTÜMLÜ ELEMAN TARAFINDAN ÜCRETSİZ DAĞITILIR. ŞIRACI: ŞIRA, OLGUNLAŞMIŞ ÜZÜMLERDEN DEĞİŞİK USULLERLE ELDE EDİLİR. ŞIRALAR, ŞERBET GÜĞÜMLERİNDE DAVETLİLERE ÜCRETSİZ OLARAK, KOSTÜMLÜ ELEMAN TARAFINDAN DAĞITILIR. OSMANLI MACUNCUSU: BAHARATLARIN KARIŞIMIYLA ELDE EDİLEN TARİHİ BİR TATLIMIZDIR. ÇOCUKLAR GİBİ YETİŞKİNLERİNDE İLGİSİNİ ÇEKER. NOSTALJİK KOSTÜMLÜ ELEMANLAR TARAFINDAN AHŞAP ÇUBUKLARA SARILARAK DAĞITILIR. OSMANLI MACUNU DİYE BİLİNEN ŞEKERLEMELERİ ORGANİZASYONLARDA ÜCRETSİZ OLARAK İKRAM ETMEKTEYİZ. GENELLİKLE RAMAZAN AYINDA HATIRA GELEN BU GELENEK, RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE BÜYÜK RAĞBET GÖRMEKTEDİR. ANCAK RAMAZAN AYI HARİCİNDE DE ÖZELLİKLE SÜNNET DÜĞÜNÜ VEYA OSMANLI TEMALI ORGANİZASYONLARDA OSMANLI MACUNU SOKAK SATICISI KONSEPTE UYGUN OLMAKTADIR. SALEPÇİ: SALEP ARABASI İLE YİNE KOSTÜMLÜ ELEMAN TARAFINDAN TAZE VE SICAK OLARAK HAZIRLANIP İKRAM EDİLİR. ÜRÜNLERİMİZ ÖZEL ARABALARINDA VE GÜĞÜMLERDE SINIRSIZ OLARAK DAĞITILIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETE GEÇİNİZ. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

DİNİ, İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU DÜĞÜN, SÜNNET DÜĞÜNÜ, NİŞAN, YEMEK DAVETİ VE AÇILIŞ GİBİ ÇEŞİTLİ DAVETLERİNİZ DİNİ DEĞERLER ÇERÇEVESİNDE DÜZENLENİR. İSLAMİ DÜĞÜN VE DAVET ORGANİZASYONLARINDA İLAHİ SANATÇISI, TASAVVUF EKİBİ,  SEMAZEN GÖSTERİSİ VE SUNUCU HİZMETLERİ SUNUYORUZ. PROFESYONEL SANATÇILAR, SAHNE PERFORMANSLARIYLA SİZLERE VE DAVETLİLERE UNUTULMAZ ANLAR YAŞATIR. DİNİ & İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI PAKET PROGRAMIMIZ: TASAVVUF, İLAHİ SANATÇISI, ENSTRÜMANTALLER (2 KİŞİ NEY, KANUN, GİBİ) 2 KİŞİLİK SEMA GÖSTERİSİ 1,200 TL AYRICA ÇEŞİTLİ ORKESTRALAR, FASIL GRUPLARI, TASAVVUF EKİPLERİ, MÜZİSYEN TEMİNİ GİBİ HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ. İSLAMİ DEĞERLERE UYGUN HİZMETLERİMİZDEN BAZILARINI İSE ŞÖYLE SIRALAYABİLİRİZ: SUNUM: SOHBET VE SUNUMUN YAPILMASI. TASAVVUF EKİBİ: İLAHİ SANATÇISI, SUNUM, SEMAZENLER VE ENSTRÜMANTAL SANATÇILAR. SEMA GÖSTERİSİ: MEVLEVİ ARKADAŞLARIN SEMA GÖSTERİSİ. İLAHİ EKİBİ: TASAVVUF SANATÇISI, SEMA GÖSTERİSİ VE ENSTRÜMANLAR. NASRETTİN HOCA EĞLENCESİ: TARİHİMİZİN EN GÜZEL FİGÜRLERİNDEN OLAN NASRETTİN HOCA’NIN MAKET EŞEĞİ İLE BİRLİKTE SUNDUĞU NASREDDİN HOCA PROGRAMI. PALYAÇO ANİMASYONLARI: YARIŞMALAR, OYUNLAR, YÜZ BOYAMA VE BALON DAĞITIMI. İLAHİ SANATÇISI: DENEYİMLİ İLAHİ SANATÇISI ARKADAŞLARIMIZIN İLAHİ VE EZGİLERİ SESLENDİRMESİ. FASIL EKİBİ: PROFESYONEL FASIL EKİPLERİ. BAYAN FASIL EKİBİ: BAYANLARA ÖZEL DAVETLER İÇİN HANIM KARDEŞLERİMİZDEN OLUŞAN EKİPLER. İSTANBUL İÇİN İSLAMİ-DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU PAKET PROGRAMIMIZ: SUNUM, TASAVVUF-İLAHİ EKİBİ, SEMAZENLER (SEMA GÖSTERİMİ) İSTANBUL DIŞI DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYARAK, YA DA E-POSTA YOLU İLE BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. İSLAMİ, DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR? NELERE DİKKAT ETMELİ VE NELER YAPMALI? İSLAMİ, DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI İÇİN PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER: İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARININ PLANLANMASI VE UYGULAMALARINDA DİNİMİZİN KURALLARI VE BUYRUKLARI ESAS ALINIR. SUNUM ÇOK ÖNEMLİ OLMAKLA BİRLİKTE FAZLA UZATILMAMALIDIR. SOHBET VE KURANI KERİM TİLAVETİ ESNASINDA SÜKUNETİN SAĞLANMASI İÇİN GEREKLİ TEDBİRLER ALINMALIDIR. DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI İSLAM DİNİ GELENEĞİNE UYGUN OLARAK DÜZENLENECEĞİ İÇİN ORGANİZASYONDA GÖREV ALACAK EKİP VE SANATÇILAR DİNİ KONSEPTLE TEZAT OLUŞTURMAMALIDIR. SEMA GÖSTERİSİN DE MEVLEVİ ARKADAŞLARIMIZ İÇİN UYGUN ORTAM OLUŞTURULMALI SEMAZEN GÖSTERİSİ AŞIRI UZATILMAMALIDIR. DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINDA GÖREVLENDİRİLECEK KİŞİLER ÖZENLE SEÇİLMELİ KILIK-KIYAFET DİKSİYON VE İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET BECERİLERİNE DİKKAT EDİLMELİDİR. DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINDA SAHNE PERFORMANSLARI İLAHİLİ VE EZGİLERLE OLACAĞI İÇİN İLAHİ VE EZGİ SEÇİMLERİNDE SİZLERİN VE DAVETLİLERİN İSTEKLERİ İLAHİ VE TASAVVUF EKİBİ TARAFINDAN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMALIDIR. DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINDA MİNİK KARDEŞLERİMİZ, YAVRULARIMIZDA UNUTULMAMALIDIR. ONLARINDA SIKILMAMALARI VE EĞLENMELERİ İÇİN PALYAÇO ANİMASYONU, NASRETTİN HOCA EĞLENCESİ VE GÖSTERİSİ, (EŞEĞİ İLE BİRLİKTE) GİBİ ANİMASYONLARA YER VERİLMELİDİR. HASBORA ORGANİZASYON OLARAK İSLAMİ DÜĞÜN, SANATÇI VE KONSER ORGANİZASYONUNDA PRATİK, GÜVENİLİR VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ. DETAYLI BİLGİ VE İSLAMİ DÜĞÜN, DAVET ORGANİZASYONU FİYATLARI İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NETE GEÇİNİZ. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

POPCORN MAKİNASI KİRALAMA ETKİNLİK VE DAVETLER İÇİN PATLAMIŞ MISIR, POP-CORN DAĞITIMI İLE DAHA NEŞELİ BİR HAL ALIYOR. POP-CORN YANİ PATLAMIŞ MISIR ARABASI: POP-CORN MAKİNESİ İLE ELDE EDİLEN PATLAMIŞ MISIRLAR POP-CORN KUTULARINA DOLDURULUP, ÇOCUK VE YETİŞKİN İSTEYEN HERKESE KOSTÜMLÜ ELEMANIMIZ TARAFINDAN İKRAM EDİLMEKTEDİR. ELLERİNDE RENGARENK POP-CORN KUTULARI İLE PATLAMIŞ MISIR ATIŞTIRAN ÇOCUK VE YETİŞKİN DAVETLİLERİN NEŞESİNİ DÜŞÜNÜN. EMİN OLUN Kİ PATLAMIŞ MISIR DAĞITIMI ÇOCUKLAR KADAR BÜYÜKLERİNDE İLGİSİNİ ÇEKECEK VE ONLARINDA MUTLU EDECEKTİR. POP-CORN ARABALARIMIZ, SON ZAMANLARDA DAVETLERİN YANI SIRA FUARLARDA DA ZİYARETÇİLERE PATLAMIŞ MISIR İKRAMI İÇİN FİRMALAR TARAFINDAN SIKLIKLA TERCİH EDİLMEKTEDİR. PANAYIR YİYECEKLERİN EN ÇOK TERCİH EDİLENLERİNDEN OLAN PATLAMIŞ MISIR ARABALARIMIZ GENELLİKLE KIRMIZI RENKTE OLMAKTADIR. POP CORN MAKİNESİ VE PATLAMIŞ MISIR ARABASI GÖRSELLERİMİZ İÇİN RESİM GALERİMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. • İSTEYEN TÜM DAVETLİLERE ÜCRETSİZ PATLAMIŞ MISIR (POP CORN) DAĞITILIR. • PATLAMIŞ MISIR MAKİNESİ KİRALAMA BEDELİNE GÖREVLİ DAĞITICISI, POP CORN KUTULARI VE GEREKLİ DİĞER MALZEMELER DAHİLDİR. POP CORN ARABASI YAKLAŞIK OLARAK 50 KG AĞIRLIĞINDA OLUP 1,5 METREKARE ALAN KAPLAMAKTADIR. POP CORN MAKİNESİ KİRALAMA HİZMETİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN KİRALADIĞI MEKANINA ÜCRETSİZ NAKLİYE HİZMETİMİZ MEVCUTTUR. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

PAMUK ŞEKERİ MAKİNASI KİRALAMA EĞLENCE VE AKTİVİTELERİNİZ PAMUK ŞEKERİ DAĞITIMI İLE DAHA EĞLENCELİ BİR HAL ALIYOR. PAMUK ŞEKERİ ARABASI: PAMUK ŞEKERİ MAKİNESİ İLE ELDE EDİLEN PAMUK ŞEKERİ TAHTA ÇITALARA SARILARAK, ÇOCUK VE YETİŞKİN İSTEYEN HERKESE KOSTÜMLÜ ELEMANIMIZ TARAFINDAN SUNULMAKTADIR. ETKİNLİK VE DAVETLERİN EĞLENCELİ UNSURLARIDIR PAMUK ŞEKERLERİ. ÇOCUKLARIN DAVET ALANINDA ELLERİNDE PAMUK ŞEKERLE KOŞUŞTURMALARINI HAYAL EDİN. PAMUK ŞEKERİ DAĞITIMI ÇOCUKLAR KADAR YETİŞKİNLERİNDE İLGİSİNİ ÇEKTİĞİNİ BİLMENİZİ İSTERİZ. PAMUK ŞEKERİ MAKİNASI İLE DAĞITIM YAPARKEN İNSAN SAĞLIĞI VE ÇEVREYE ZARARLI OLMAYAN MALZEMELER KULLANDIĞIMIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ. • İSTEYEN TÜM DAVETLİLERE ÜCRETSİZ PAMUK ŞEKER DAĞITIR. • PAMUK ŞEKER MAKİNESİ KİRALAMA BEDELİNE GÖREVLİ DAĞITICISI, PAMUK ŞEKERİ ÇITALARI VE GEREKLİ DİĞER MALZEMELERİ DAHİLDİR. İŞİNDE DENEYİMLİ USTALARIMIZ TARAFINDAN ÇEŞİTLİ FİGÜRLERLE DAĞITILAN LEZZETLİ PAMUK ŞEKERLERİNİN TADI MİSAFİRLERİNİZİN DAMAĞINDA KALACAKTIR. PAMUK ŞEKERİ ARABASI KİRALAMAK İÇİN KARARINIZI VERDİYSENİZ KALİTELİ VE SORUNSUZ HİZMET ALMAK İÇİN VAKİT KAYBETMEDEN BİZE ULAŞIN. PAMUK ŞEKERİ ARABASI YAKLAŞIK OLARAK 45 KG AĞIRLIĞINDA OLUP 1,5 METREKARE ALAN KAPLAMAKTADIR. PAMUK ŞEKERİ MAKİNESİ KİRALAMA HİZMETİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN KİRALADIĞI MEKANINA ÜCRETSİZ NAKLİYE HİZMETİMİZ MEVCUTTUR. İLETİŞİM 0532 543 88 63 WWW.HASBORA.NET

 

 
 
 

Düzenlediğimiz sponsor olduğumuz sahne gösteri eğlence sanatları festivali

 

bilim show bubble show illuzyon ates show jonglor kukla karagoz

 

illuzyon malzemeleri jonglor malzemeleri

ates malzemeleri

 

bubble malzemeleri   bilgilendirme ofisi    
  poi modelleri              

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
Face book İnstagram Twitter tiktok survivor meddah  

 

TELEVİZYONDA İLLÜZYON SHOW VİDEOLARI

 

8images

 

HASBORA SAHNE GÖSTERİ EĞLENCE SANATLARI MALZEMELERİ İMALATHENESİ

 

hasbora sahne gosteri eglence sanatlari malzemeleri imalathanesi
 

HASBORA ORGANİZASYON HİZMETİ
Organizasyon kaç çeşittir?
Düğün Organizasyonu nasıl olmalıdır. Hangi sanatçılar tercih edilmelidir.

Sünnet Organizasyonunun olmazsa olmazı nelerdir.
Sihirbazlar hokkabazlar sünnet düğünlerinde idealdirler.
Kokteyl Organizasyonlarında dikkat edilecek hususlar nelerdir.
Hijyen en önemlisidir.

 

Bubble Show gösterileri
İllüzyon gösterileri
Jonglör gösterileri
Ateşbaz gösterileri
Bilim Show gösterileri
Kukla gösterileri

0532 543 88 63 www.hasbora.net bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show

 

www.hasbora.net/illuzyon.html


www.hasbora.net/bubble-show.html


www.hasbora.net/jonglor.html


www.hasbora.net/ates.html


www.hasbora.net/kukla.html


www.hasbora.net/bilim-show.html

Düğün merasimi
Nikah töreni merasimi
Sünnet düğünü gibi kutsal Organizasyonlara daha fazla önem verilmelidir.

Kiralık Catering Ekipmanları
Kına Ürünleri
Çiçek  Mum  Şamdan
 Panayır  Piknik Ekipmanları
Şişme Oyun Kiralama Organizasyon Elemanları Sokak Satıcıları Kiralama yapacağınız zaman hijyene dikkat etmeniz gerekir. Bu Organizasyon şirketlerinin depolarını yerinde görmelisiniz.www.hasbora.net/karagoz.html

Fuar festival Organizasyonları hostesleri ve hostlarının sayıları belirlenmelidir.
Yılbaşı Organizasyonlarının en önemli tarafı sanatçı organizasyonunu bir ay önceden düşünülmelidir.
Sevgililer Günü en hassas Organizasyonlardandır.
www.hasbora.net/festival.html

SAHNE GÖSTERİ MALZEMELERİ

Kurumsal Organizasyonlar bizim en önem verdiğimiz organizasyonlardır.
Ramazan Ayı Organizasyonuna gelince sanatçı belirleme ve diğer ayrıntılara erken başlanılması gerekir.
Kiralık sünnet tahtı Sandalye Çeşitleri Kiralık Masa Çeşitleri Fuar Ekipmanları Kiralama en önemli ayrıntılardır.

DAVET ORGANİZASYON HİZMETLERİ

 

Davet Organizasyon Hizmetleri en kapsamlı organizasyonlardan birisidir.

SÜNNET DÜĞÜNÜ HİZMETLERİ

 

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

İnternette Doğum Günü Palyaço Kiralama Hizmeti veren onlarca ilan görebilirsiniz.

Doğum Günü Palyaço Kiralama Hizmeti verenlerin sitelerini inceleyiniz.

Balon ve kumaş Dekorasyon
ORGANİZASYONLARIMIZ
Bubble Show gösterileri
İllüzyon gösterileri
Jonglör gösterileri
Ateşbaz gösterileri
Bilim Show gösterileri
Kukla gösterileri

Düğün Organizasyonu
Davet Organizasyonu
Açılış Organizasyonu
Fuar Organizasyonu
Ürün Tanıtımı Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu Hakkında bilgi almak için linke tıklayın.
www.hasbora.net/sunnet-dugunu-organizasyonu.html

Düğün Organizasyonu Hakkında bilgi almak için linke tıklayın.
www.hasbora.net/organizasyon.html
www.hasbora.net/bubble-show.html
www.hasbora.net/illuzyon-malzemeleri.html
www.hasbora.net/ates-malzemeleri.html
www.hasbora.net/jonglor-malzemeleri.html

Açılış Organizasyonu Hakkında bilgi almak için linke tıklayın
www.hasbora.net/acilis-organizasyon.html
ORGANİZASYON MODELLERİ ÇEŞİTLERİ
Sanatçı Organizasyonu
Düğün Organizasyonu
Sihirbazlık Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu
Jonglör Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonları
Ateşbaz Organizasyonu
Kına Organizasyonları
Bilim show Organizasyonu
Etkinlik Organizasyonu
Kukla show Organizasyonu
Doğum Günü Organizasyonları
Bubble show Organizasyonu
Açılış Organizasyonları
Karagöz hacıvat gösterileri Organizasyonu
Piknik Organizasyonu
Meddah gösterileri Organizasyonu
Yılbaşı Organizasyonları
Survivor yarışmaları Organizasyonu
Fuar Organizasyonları
Sevgililer Günü Organizasyonu
Kurumsal ve özel Organizasyonlar
Ramazan Ayı Organizasyonu

 
 
 

 

stat gösterisi
bubble show
 

SİZLERİN ETKİNLİKLERİ GÜZEL GEÇSİN DİYE ÇALIŞTIRDIĞIMIZ ELEMANLARIN PARASINI İŞ BİTİMİNDE ÖDÜYORUZ.
Sizin Organizasyonunuz, Bizim dürüstlüğümüzdür.
Uzun yıllar sektör tecrübesi ile prensipli ilkeli bakışı bir araya getirerek müşterilerimizin etkinlik ihtiyaçlarını çözüm ortaklığına dönüştürmeyi hedefleyen bizler, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Memnunutiyeniz, Mutluluğumuz
  0532 543 88 63
www.hasbora.net
 bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show Hasbora  Organizasyon, bir organizasyon için gerekli olan ön hazırlık, konsept belirleme, uygulama, program akışı, koordinasyon ve organizasyon yönetimlerini titizlikle gerçekleştirir.

Etkili Etkinliklerin Öncüsü olmanın gururunu yaşıyoruz.
  0532 543 88 63 www.hasbora.net bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show Hasbora  Organizasyon, müşteri odaklı hizmet anlayışını yaptığı her işte prensip edinmiş, bu doğrultuda birçok başarılı organizasyona imzasını atmıştır.

NELER YAPIYORUZ?
Düğün Organizasyonu
Düğün Organizasyonu
Düğün Organizasyonu;  Düğün süslemeleri, düğün organizasyonu malzemeleri kiralama, düğün yemekleri, teknik ekipmanlar, fotoğraf ve video çekimi,…

Nişan Organizasyonu için ne gerekiyorsa bizde var.
Nişan Organizasyonu önemlidir.
Nişan organizasyonları günümüzde her kesimden ve gelir gruplarından kişilere hitap etmektedir. Lüks bir mekanda, bahçenizde, ev ortamınızın…

Kır Düğünü Organizasyonu
Kır Düğünü Organizasyonu konusunda tecrübeliyiz.
Bu konuda çok değerli organizatör By Mustafa Kır Düğünü mekanları konusunda bir numaradır.
Türkiye’deki düğün festivallerinin sponsorudur.
 Kokteyl Organizasyonu

Evlenmek isteyen çiftlerin hayalini kurdukları düğün organizasyonları arasında muhteşem bir kır düğünü öncelikli gelir. Doğanın yeşile bürünmesi…

Kokteyl Organizasyonu
Özel anların, toplantıların, kutlamaların, açılışların, davetlerin en prestijli yüzüdür kokteyl organizasyonları. Dilerseniz açılışlarınız için

Açılış Organizasyonu
Açılış Organizasyonu
Açılış organizasyonu, faaliyetlerine başlayacak olan ya da yakın zamanda başlamış bir işletmenin, firmanın, şirketin bunu çevresine ve hali…

Organizasyon Malzemeleri Kiralama
Organizasyon Malzemeleri Kiralama
Ekipmanlar bütün organizasyonların iskeletini oluşturur. Düğün, Nişan, Sünnet, kokteyl, açılış, çeşitli davet, etkinlik ve organizasyonlarınız…

Masa Sandalye Kiralama
Masa Sandalye Kiralama
Organizasyonlarınızda, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet gibi davetlerde, masa ve sandalye kiralama ihtiyacı duyulabilir. Ayrıca masa sandalye…

Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet düğünü organizasyonları, hem erkekliğe ilk adımı atacak çocuğumuz hem de bizler için son derece önemli ve daima güzellikler ile hatırlanacak…

Doğum Günü Organizasyonu
Doğum Günü Organizasyonu
Her insan için yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri. Günler kişiler için farklılık gösterse de her…

Nikah Organizasyonu
Nikah Organizasyonu
Nikah organizasyonları artık sadece bir nikah töreni olmanın çok ötesinde. Kırda, bahçenizde, manzaralı bir mekanda, sahil kenarında bir kumsalda,…

Bahçe Düğün Organizasyonu
Bahçe Düğün Organizasyonu
Son aylarda tüm dünyayı etkisi altına alan Covid19 Pandemi süreci hayatımızın her alanında olduğu gibi davet ve organizasyonlarımız da etkiledi.…

Kumsalda Düğün Organizasyonu
Kumsalda Düğün Organizasyonu
Denizin kıyısında, yumuşacık kumların üstünde, kumsalda şahane bir nikah töreni hatta düğün organizasyonu nasıl da harika olur öyle değil mi?…

Süsleme Hizmetleri
Süsleme Hizmetleri
Süsleme sektörlerinde önde gelen firmalardan biri olarak konsept süslemeler ve şık tasarımları ile tüm etkinliklerde sizlere kaliteli ve ekonomik…

Balon Süsleme
Balon Süsleme
Balon süsleme çalışmaları kutlama, şenlik, parti, düğün, özel gün gibi etkinlik ve davetlerin şık bir atmosfere bürünmesi, ilgi çekmesi ve beğeni…

Catering Hizmeti
Catering Hizmeti
Davetleriniz için yemek ikramlarının zahmetine girmek yerine bize bırakabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz mekanda yemek servisi bulunmuyorsa veya…

İkram Arabaları
İkram Arabaları
“Nostaljik sokak satıcıları” olarak ta bilinen karnaval yiyeceklerin, davet ve etkinliklerinizde, davetlilere ücretsiz olarak ikram edilmesi,…

Dönemsel Organizasyonlar
Dönemsel Organizasyonlar
Dönemsel organizasyonlar çeşitli kurum ve toplulukların, şirketlerin, derneklerin, eğitim kurumlarının, AVM ve mağazaların sıklıkla ihtiyaç…

Organizasyon Personelleri Temini
Organizasyon Personelleri Temini
Davet organizasyonlarınızın, etkinliklerinizin ve aktivitelerinizin içeriği ve yerine göre çeşitli hizmet desteklerine ihtiyaç duymanız olasıdır.…

Kına Gecesi Organizasyonu
Kına Gecesi Organizasyonu
Kına gecesi organizasyonunuz özel ve unutulmaz olsun istiyorsanız kına ekibimiz, süsleme çalışmalarımız ve eğlence hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.…

Mezuniyet Töreni Organizasyonu
Mezuniyet Töreni Organizasyonu
Mezuniyet, uzun ve zorlu bir süreç olan eğitim hayatının mutlu bir an ile sonlanmasıdır. Mezuniyet Organizasyonu Paketi Ve Ek Hizmetler Minderli…

Parti | Eğlence | Özel Gün Organizasyonları
Parti | Eğlence | Özel Gün Organizasyonları
Şirket olarak size,  özel günlerinizi daha eğlenceli  ve renkli hale getirmek, unutulmaz anlar yaşamanız sağlamak için gösteri, aktivite, animasyon…

 TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Unutulmaz Organizasyonlar Köşesi
Maslak Kasrı Düğün Organizasyonu
Hikayeyi Gör
  0532 543 88 63 www.hasbora.net bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show Hasbora  Organizasyon Blog
Nişan
Nişan
NİŞAN NEDİR? Nişan, evlenme yolunda adım atmış bireylerin aileleri ve…

Sandalyenin Tarihçesi
Sandalyenin Tarihçesi
Bir sandalyenin tek bir kişi için hareketli, arkalıklı bir koltuk olarak…

Yemek Masalarının Tarihçesi
Yemek Masalarının Tarihçesi
Modern tasarımın başarısının çoğunu kendisinden önceki trendlere borçlu…

Fotoğraf Galerisi
Bahçede Nişan Organizasyonu Kurulum
Balon Süsleme
Süsleme Hizmetleri
Düğün Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonları
Kır Düğünü Organizasyonu
Açılış Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu
Kına Gecesi Organizasyonu
  0532 543 88 63 www.hasbora.net bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show Hasbora  Organizasyon
Adres
Kartaltepe Mah. Gençler Cad. No:10/6 Bakırköy

Koşuyolu Mah. Salih Omurtak Sokak No:5 Kadıköy

Telefon 0532 543 88 63

 

bilgi@  0532 543 88 63 www.hasbora.net bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show Hasbora organizasyon.com

  0532 543 88 63 www.hasbora.net bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show Hasbora  Organizasyon
  0532 543 88 63 www.hasbora.net bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show Hasbora  Organizasyon ekibi olarak başarı ve müşteri memnuniyetinin maddi getirinin ilk adımı olduğu düşüncesindeyiz. Bu nedenle; Başarının planlı ve prensipli bir çalışma sürecinden geçtiğine, Müşteri memnuniyetinin ise “işinizi işimiz” olarak görmekten geçtiğine inanıyoruz.
BU GÖSTERİLERİ ÜSTAT HASBORA GÜZELRÜZGAR VE EKİBİ YAPAR

Her biri alanında profesyonel, tiyatro oyuncusu olan animatörlerimizin sunduğu animasyon hizmeti parti ve etkinliklerinize renkli bir görünüm kazandıracak, anı unutulmaz kılacaktır.
Gösteri ve animasyon hizmetlerimizden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz: Sihirbaz gösterileri: Profesyonel illüzyon sanatçılarından hayretlerle izleyeceğiniz illüzyon gösterileri. Hocalarımız alanlarında duayen olup, seyircilerin de iştirakini sağladıkları gösterilerle büyük küçük herkesi hayretler içinde bırakarak eğlendirirler. Jonglör gösterisi:
Jonglörlük kısa tarifiyle labutlar, halkalar, toplar, ateşli çubuklar vb materyallerin değişik figürlerle çevrilmesidir. Profesyonel jonglör arakadaşlarımız jonglörlüğün yanında illüzyon, sihirbazlık gösterileri de sunarlar. Etkinliklerinizi jonglör gösterisiyle renklendirmenizi tavsiye ederiz. Palyaço gösterileri: Organizasyon eğlencelerinin vazgeçilmez unsurlarından biridir palyaçolar. Profesyonel palyaço arkadaşlarımız yarışmalar, oyunlar, danslar, animasyonlar ile çocuklarımızı doyasıya çoşturur ve eğlendirirler. Ayrıca onlara yüz boyaması yapıp, şekilli sosis balonlardan şişirip, çeşitli şekiller vererek dağıtırlar. Palyaço arkadaşlarımız tanıtım, fuar, açılış vb. etkinliklerde ise ilgi çekerek promosyon ve tanıtım ürünlerinizi dağıtırlar.
Pandomim gösterisi: Sessiz tiyatro olarak bilinen pandomim gösterisi, profesyonel pandomim sanatçıları tarafından etkinliklerinizde sergilenir. Ünlü pandomimci Vedat Zar bu işte gerçek ustalardandır.
Aşuk-Maşuk gösterisi Gelenekseldir. Köy tiyatrolarında başlamıştır. Yazmış olduğum sahne sanat gösteri öğreten kitaplarımda ayrıntılı açıklamıştım. Aşuk Maşuk gösterisi Aşuk Maşuk gösterisi ile renklendirip unutulmaz kılmanızı tavsiye ederiz. www.hasbora.net/kitaplarimiz.html

Tiyatro gösterileri: Çocuk tiyayroları ve yetişkinlere göre ayrıdır.  www.hasbora.net/tiyatro.html
müzikli çocuk oyunları, tiyatro oyunları ve skeçlerin etkinliklerinizde sergilenmesi, büyük küçük herkesin hoşuna gidecektir. Karagöz-Hacivat gösterisi: Geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel tiyatromuzun en önemli parçalarından biri olan Karagöz Hacivat gösterisini, hem perdede hem de canlı olarak sahnede sergiletebilirsiniz. www.hasbora.net/karagoz.html
Nasreddin Hoca gösterisi: Nasreddin hoca kostümlü tiyatro sanatçısı sunar.

Halk oyunlarımızın . Etkinlikleri eğlencelidir.
Semazen gösterisi: Mevlevi arkadaşlarımız tarafından sergilenen sema gösterisi. Karikatürist hizmeti: Karikatür sanatçısı hocamız davetlilerinizin karikatürlerini çizip, ücretsiz olarak sizin adınıza kendilerine hediye ederler.
MEHTERAN GÖSTERİSİ SAYISI SİZE BAĞLIDIR.

Bubble Show gösterileri
İllüzyon gösterileri
Jonglör gösterileri
Ateşbaz gösterileri
Bilim Show gösterileri
Kukla gösterileri

0532 543 88 63 www.hasbora.net bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show

 

www.hasbora.net/illuzyon.html


www.hasbora.net/bubble-show.html


www.hasbora.net/jonglor.html


www.hasbora.net/ates.html


www.hasbora.net/kukla.html


www.hasbora.net/bilim-show.html


www.hasbora.net/karagoz.html

 

www.hasbora.net/festival.html

SAHNE GÖSTERİ MALZEMELERİ
www.hasbora.net/bubble-show.html
www.hasbora.net/illuzyon-malzemeleri.html
www.hasbora.net/ates-malzemeleri.html
www.hasbora.net/jonglor-malzemeleri.html
HALK OYUNU GÖSTERİLERİ ORGANİZASYONU
Halk oyunu sanatçılarının sahne aldığı ahenkli ve uyumlu bir şekilde oynadığı bir faaliyettir.
Hasbora organizasyon olarak bizi arayabilirsiniz. 0532 543 88 63
www.hasbora.net/halk-oyunlari.html
AŞUK MAŞUK SHOW GÖSTERİSİ

 YÖRESEL HALK OYUNU GÖSTERİLERİ ORGANİZASYONU
Halk oyunu gösterileri yöresel olabiliyor.

ATEŞ SHOW GÖSTERİLERİ ORGANİZASYONU
Ateş dansı olarak bilinen staf çevirme ve poi çevirme etkinliği özellikle büyüklerin katıldığı ortamlarda etkili olur. Yutan adam gösterisi önemli Showlardan birisidir.
Ateş dansı ve ateş püskürme etkinliklerinize ayrı bir hava katar.
Güvenlik bariyerleri kurmak kuralı ile herhangi bir açık alan veya kapalı alanda sunulabilir.
Tehlikesi bulunuyormu konusunun cevabı ise şöyledir.
Ateş dansı gösterilerine yeni başlamış olanlar tehlike oluştururlar.
Ateş dansı gösterisini yapanlar profesyonel ise kesinlikle tehlikeli olmaz.

DOĞUM GÜNÜ ANİMASYONLARI ORGANİZASYONU
NASREDDİN HOCA SİNDİRELLA PAMUK PRENSES
Karagöz Hacivat gösterisi olmasını isteyenler azalmasına karşın vardır.
Kukla gösterileri de Karagöz Hacivat gösterisi kadar olmasa bile zayıflamıştır.
Doğum günü partisi organizasyonları en çok düzenlenen etkinliklerdir.
Doğum günü eğlenceleri için profesyonel
Bubble Show gösterileri
İllüzyon gösterileri
Jonglör gösterileri
Ateşbaz gösterileri
Bilim Show gösterileri
Kukla gösterileri ve Karagöz Hacivat gösterisi isteğe bağlıdır.
Animasyon organizasyon ve gösteri hizmetleri
Yeni yılda Noel Baba Noel Anne animatörleri istenildiğinde hediyede dağıtır.
 Palyaçolar kostümlü animatörler olmalıdırlar.
Örümcek Adam karakterinin modası devam etmektedir.
Pamuk Prenses
Batman animatörü betmen olarakta bilinir.
Nasreddin Hoca Sindirella
 
Melek kostümü kanatlı ve beyaz olur.
Korsan hem kostümlü hemde aksesuarlı bir animatördür.
Bubble show modası devam ederken Sihirbaz ve jonglör gösterileri de talep görmeye devam ediyor.
karikatürist hizmetinlediğimiz festivalde karikatürist ilgi odağı olmuştu.
www.hasbora.net/festival.html
Kukla gösterisi sahne kurarak veya sahnesiz olabiliyor.
Sünnet düğünü eğlenceleri organizasyonunda seçenek çok var.
Sünnet düğünleri eğlenceli oluyor.
Sünnet düğününüzde ateşbaz sihirbaz gösterileri istediğinizde arayabilirsiniz.
Telefon 0532 543 88 63
www.hasbora.net
 bubble show & bilim show & İllüzyon show & jonglör show & ateşbaz showları & karagöz gösterileri & kukla show
Palyaço eğlencelerini sünnet düğünlerinde en az iki tane olması gerekir.
Sünnet düğünlerinde yeniçeri askerleri takı töreninde güzel görüntü oluyor.
Sünnet düğünlerinde sünnet tahtı gösterisini konfeti volkan show ile destekleyince harika bir görünüm ortaya çıkıyor.
Eğlenceli gösteriler e yer vermek isterseniz profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Piknik eğlenceleri: Piknik organizasyonları için şişme oyun parkları kiralama ve animasyon hizmetleri. Sihirbaz, Karagöz Hacivat tiyatrosu Nasrettin Hoca ve eğlenceli gösterisi, Palyaço ve masal kahramanı kostümlü animatörler. Ramazan etkinlikleri: Belediyeler

 

 
 
 
Organizasyon Hizmetleri
Düğün Organizasyonu
Nişan Organizasyonu
Açılış Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu
Kiralama Hizmetleri
Masa Kiralama
Sandalye Kiralama
Nikah Masası Kiralama
Kokteyl Masası Kiralama
İkram Arabaları Kiralama

 
 
 

 

 

 

 

dizi

BUBBLE SHOW

0 532 543 88 63

bubble show

 

TELEVİZYONDA İLLÜZYON SHOW
illüzyon show illüzyon gösterileri sihirbazlık denen nedir

 

ATEŞBAZLIK ATEŞ YUTAN ADAM SHOW
ateş yutan adam ateşbazlık sanatı alev yutan adam

 

JONGLÖR GÖSTERİLERİ
jonglör show top çevirme çember çevirme

 

jonglor show hasbora güzel rüzgar 0532 543 88 63 www.hasbora.net
çember videosu
survivor

 

avm de hasbora kukla show

HASBORA KUKLA SHOW

kukla show
kuklalar kukla modelleri profesyonel kukla sahne kuklaları kukla sahneleri bayan kukla kukla satislari kukla show
                 
                 

 

AVM DE HASBORA KUKLA SHOW

 

 

 

SURVİVOR YARIŞMALARI SURVİVOR PARKURU

HER YAŞ İÇİN SURVİVOR OYUNLARI ORGANİZASYONU ETKİNLİĞİ

 

 

anasayfa

 

SAHNE SANATLARI İÇİN NELER YAPTIK

ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA SANAT KÜLTÜR FESTİVALLERİ GERÇEĞİ

 

hasbora sahne videoların linki

 

Düzenlediğimiz sponsor olduğumuz sahne gösteri eğlence sanatları festivali

SİHİRBAZ DOGUM GUNU SUNNET DUGUNLERİ VE TUM OZEL GUNLERDE İLLUZYON SHOW

 
sihirbazlık show HASBORA BUBBLE SHOW 0532 543 88 63 sihirbazlik show
www.hasbora.net
sihirbaz illuzyonist

kurumsal sihirbazlik illuzyon showlarinda en iyi sihirbaz

dogum gunulerinde en ünlü sihirbaz gosterileri televizyon dizi reklam sihirbazlıgi sihirbaz filmi ozel gunlerde sihirbazlik ve illuzyon izle

hasbora sahne sanatları illüzyon jonglör bubble show bilim show ateş yutan adam
dogum gunu sihirbazi ve illuzyon showlari sihirbaz

sihirbaz

sihirbaz nedir sihirbaz ya dogum gununde yada sunnet dugununde sunulur
sihirbazlik illuzyon showlari sihirbaz showu fragmanı sihirbaz illuzyonist gosterileri sihirbazlıknumaraları ve oyunları

sihirbazlik ve illuzyon the Illusionist

HASBORA ORGANİZASYON GÖSTERİ SANATLARI
www.hasbora.net 0532 543 88 63
Dünyanın en değerli olgusu insanların kendisi için düzenlediği özel günlerdir. Bu doğrultuda titizlikle planlama yapılmalıdır ki başarı elde edilsin.

İşte bu esnada organizasyon konusu devreye girmektedir.

Organizasyon Showlarında moda olan bubble Show gösterileri survivor bilim Show deneyleri efsane olduğu için özel günlerde kiralanması işleri kolaylaştırıyor. Eğlenceli devam eden survivor yarışmaları coşkulu geçiyor.

Düzenlenen bu etkinlikler de ayrıca illüzyonist sihirbaz ateşbaz ipli kukla veya jonglörde olabiliyor. Seçim ve karar vermek sadece size kalmıştır.


DOĞUM GÜNÜ ETKİNLİKLERİNDE MUTLULUK
Doğum günlerinde bubble Show gösterileri survivor bilim Show deneyleri herkesi mutlu ediyor. Hasbora organizasyon olarak bizlerde itina ve özenle görevimizi yapıyoruz. Sizler için tamı tamına 10 adet sahne sanatını sizlere sunuyoruz.
Sizler bizim için çok değerlisiniz.
Özetlersek sanatın gündeminde ne varsa bizler onu takip ederiz.
Tüm merak edilenler SAHNE SANATLARI SİTEMİZ
www.hasbora.net 0532 543 88 63
İLLÜZYON BUBBLE SHOW BİLİM SHOW SURVİVOR YARIŞMALARI
Özenle sunulan gösteriler etkinliklere hareketlilik ve canlılık kazandırır. Sahne sanatları ileri ülkelerde çok fazla ilerlemiş durumdadır. Doğum günlerinizde sünnetlerde ve tüm etkinliklerinizde sanatçı kiralarken temin ederken çok mu çok dikkat edilmelidir. Bizi internetten araştırınız.
Etkinliklerinize bubble Show gösterileri survivor bilim Show deneyleri gerektiğinde bize ulaşabilirsiniz. www.hasbora.net sitemiz var. Ayrıca sosyal medya sayfalarımız var.
ORGANİZASYON DÜNYASI
Organizasyon dünyasında her dünyada olduğu gibi olumsuzluklar olacaktır. Bunun tek nedeni araştırmadan yapacağımız seçimlerdir. Her şeyden önce sizlere ipuçlarımız var. Kalitesiz olup kendisini kaliteli gösterme çabasında olanlara dikkat edilmelidir. Sorun yaşanmamalıdır çünkü geri dönüş yoktur. Çözüm iyi araştırma yapmaktır.
ORGANİZASYON FİYATLARI YÜKSEK Mİ
Ücret konusunda uygun bütçelerimiz her daim vardır.
Önemli bir ayrıntıya geçelim. Sadece sihirbazlık istemiyorum diğer gösteriler de olsun diyenler için özel çalışmalarımız vardır. Bubble Show gösterileri survivor bilim Show deneyleri bir arada yapılabilir. Böylece etkinliklerde Daha renkli bir hava oluşuyor. Bubble Show baloncukları havalarda uçuşurken bilim deneyleri devam ediyor. Sihirbazlık gösterileri de eklenince seyirciler değmeyin keyfime diyor. Bu konsepte istenirse jonglör de eklenebilir.
Bu konuda bizi aramanız yeterlidir. Seyirci yaş guruplarına göre planlaması yapılabiliyor.


www.hasbora.net 0532 543 88 63


MEKÂNLARA GÖRE GÖSTERİLER


Mekânın ve etkinlik alanının durumuna göre alevbaz ateş yutan adam gösterileri de olunca hava daha çok güzelleşiyor.
Özel günlerinizin süper geçmesi için planlama iyi yapılmalıdır. Örneğin doğum günlerinde tüm ayrıntılar düşünülmeli ve sistem ona göre düzenlenmelidir.
PİNYATA GÖSTERİSİ
Pinyata hem ucuz hem de sünnet düğünlerinde diğer etkinliklerde çok işe yarayan bir etkinliktir.
Doğum günlerinde insanların tüm beklentileri güzel görüntülerdir.


LAZER IŞIK GÖSTERİ


Lazer ışık gösterilerimizde mevcuttur. İstediğinizde getirebiliriz.


www.hasbora.net 0532 543 88 63


YAŞ GÜNÜ PARTİLERİNİN ÖNEMİ


Hasbora organizasyon olarak doğum günlerinde bizlerle çalışanlar çok mutlu oldular. 
Gösteri Hizmetleri çok yüksek çalışmalar sonucunda değerli olur. Organizasyon çalışması bizim için gösteri sanatlarından daha önemli bir sanattır. Bu yüzden işini sevenler organizasyon yapmalıdır.
Yaş günü partisine bubble Show gösterileri survivor bilim Show deneyleri ışıltı ve parıltı katar.
www.hasbora.net 0532 543 88 63
HASBORA ORGANİZASYON REFERANSLAR
Hasbora organizasyon her ilde etkinlikler yapmıştır. Bu önemli ayrıntıyı araştırabilirsiniz.
Doğum Günlerinde bubble Show gösterileri survivor bilim Show deneyleri Organizasyonu referanslarımızı istediğinizde sizlerle paylaşırız.
Bizim için müşterinin özeli önemlidir. Müşterilerin hususiyetini paylaşmaktan kaçınırız.
ANAOKULU VE KREŞLERDE ORGANİZASYONLAR
Anaokulu ve kreşlerde bütçe önemlidir. Bu yüzden bütçeniz ne olursa olsun bizi arayınız.
Anaokulu ve kreşlerde doğum günleri de düzenleniyor. Lazer ışık gösterileri bu tür seyirci guruplarında çok dikkat çekiyor. Arzu ettiğinizde getirebiliriz.
İLGİ GÖREN TREND SHOWLAR
Doğum günü ve sünnet düğünlerinde bubble Show gösterileri survivor bilim Show deneyleri Organizasyonu ilgi görmektedir.
HASBORA ORGANİZASYON VE GÖSTERİ SANATLARI SİTESİ
www.hasbora.net 0532 543 88 63

hasbora 0532 543 88 63 www.hasbora.net bilim show bubble show illluzyon show jonglor show atesbaz show kukla show karagoz hacivat gosterisi survivor yarismalari organizasyonu tiyatro eğitimi

ihirbaz Showlari, hasbora sihirbaz, sihirbaz gosterileri, sihirbaz organizasyonlari, İlizyonistlerin Show, Sihirbaz organizasyonlari, sihirbazlar kiralikoldu, kiralik sihirbaz, illuzyonistler kiralıkmi, kiralik ilizyonist, sihirbaz, doğum günü sihirbaz, sihirbaz gosterisi

 

SAHNE GÖSTERI MALZEMELERI


BUBLE SHOW GÖSTERILERI VE MALZEMELERI

www.hasbora.net/bubble-show.html

 

ILLÜZYON SHOW GÖSTERILERI VE MALZEMELERI

www.hasbora.net/illuzyon-malzemeleri.html

 

ATESBAZ SHOW GÖSTERILERI VE MALZEMELERI


www.hasbora.net/ates-malzemeleri.html

 

JONGLÖR SHOW GÖSTERILERI VE MALZEMELERI

www.hasbora.net/jonglor-malzemeleri.html

 

anında iletişim

ana sayfa

moda olan; bubble show köpük balon gösterileri

illüzyon sihirbazlık gösterileri

ateşbaz show ateş yutan adam gösterileri

jonglör show akrobat gösterileri

ana sayfa

guvenli site sertifikasi

 

 

blog sayfamızdaki videolar

diger videolar sayfamiz

sürekli yenilenen site